Грошова допомога для ВПО від чеської гуманітарної організації “Людина в біді”.

04.04.2023

Радіємо, що розширюємо географію партнерства та об’єднуємо зусилля.
Протягом березня в Хабі «Платформа» тимчасово переміщених осіб приймали представники чеської гуманітарної організації «Людина в біді», яка більше 10 років допомагає українцям, надаючи необхідні продовольчі та промислові товари, засоби гігієни.
Також організація надає допомогу у відновленні житла, здійснюють ремонт системи водопостачання, надають психосоціальну підтримку і грошову допомогу по обидві сторони лінії розмежування. Гуманітарна організація діє відповідно до цінностей взаємодопомоги, солідарності та гуманізму.

В рамках реєстрації в Хабі “Платформа” тимчасово переміщені люди мали змогу подати документи для отримання грошової допомоги. Для цього вони повинні були мати довідку ВПО, зареєстровану у м. Запоріжжя, і важливо, щоб вони не отримували грошову допомогу від інших іноземних організацій протягом останніх трьох місяців.

За цей час:

Було зареєстровано на отримання матеріальної допомоги близько 2500 родин.

Щоденно майже 100 тимчасово переміщених осіб мали змогу зареєструватися, завдяки злагодженій роботі реєстраторів.

Частина із зареєстрованих вже отримали грошову допомогу.

У середньому, на виплату чекають два місяці з моменту реєстрації. Телефон гарячої лінії: 0-800-210-174 (безкоштовно зі всіх операторів в Україні, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00)