Фестиваль «Гармонія сердець»: юні запоріжці влаштували неймовірне шоу разом із відомими артистами

03.12.2019

Ведучі – шоумен Андрій Доманський та відеоблогерка Лариса Хапуга. Артисти – Сабіна Сафарлі, Ника Тупилко (Ника Руслановна), гурт “NZK”, гурт «Хорта», Богдан Хижняк та інші круті виконавці. Та головні зірки – запорізькі дітлахи, вихованці дитячих будинків, інтернатів та прийомних родин. Так яскраво відбувся вже вшосте фестиваль дитячих талантів «Гармонія сердець». Цьогоріч – за підтримки конкурсу «Ми – це місто».

Готувалися до концерту із вересня: спільно із волонтерами та артистами діти створювали номери у різних жанрах – вокальних, танцювальних, театральних та комедійних. Організатори фестивалю, волонтерская группа «AngelS» та БФ «Імпульс. UA», розповідають: головна мета свята – дати можливість хлопчикам та дівчаткам повірити у власні сили.

Микола Колодяжний, співорганізатор фестивалю: «Цього року фестиваль повернувся до Запоріжжя. Минулого року його не було. Це унікальний фестиваль, який поєднує на сцені у творчих тандемах дітей з інтернатних закладів, реабілітаційних центрів, прийомних сімей та професійних артистів. Головна мета фестивалю — допомогти тим дітям, які мають сімейні проблеми, в яких вдома є якісь негаразди,є проблеми зі здоров’ям. Цей фестиваль допомагає дітям повірити в те, що вони здатні досягти успіху».