Екологія і люди: чим дивували запорожців на Еко Форумі-2019.

29.05.2019

    У Запоріжжі проходить III міжнародний екологічний форум Еко Форум-2019. Він стартував у середу, 29 травня. Сьогодні, і в наступні два дні, 30 і 31 травня, топові еко експерти обговорюватимуть інновації в сфері навколишнього середовища. А запорожці і гості міста можуть відвідати цікаві дискусії про екологію, майстер-класи, дитячі локації і виставки запорізьких підприємств.
    Одна з найбільш популярних локацій Еко Форуму розташувалася в виставковому центрі «Козак палац» і на площі перед ним. Тут громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій» організувала секцію «Екологія і люди: Персональна екологічна відповідальність: освіта, мислення і дії в стилі «еко».
    За словами керівника громадської організації «Платформа спільних дій», Ірайсат Магомедаліевой, учасники секції обговорюють не глобальні проблеми екології, а місце і роль кожної особистості в природі, можливості такого стилю життя, при якому людина не завдає шкоди навколишньому середовищу.
    На локації «Екологія і люди» виступають відомі спікери. Розповідають відвідувачам про екологічну моду, прибирання сміття під час занять бігом, екологічний туризм та про інші важливі еко-тренди.
    Друга частина секції знаходиться на вулиці. Тут відвідувачі можуть спробувати еко-продукти і відпочити всією сім’єю.
Для дорослих і молоді два дні – 29 і 30 травня працює Сinema zone. У перший день тут проходять майстер-класи з акторської майстерності та сценічного мистецтва.
    Своїми професійними секретами ділиться актор, режисер і сценарист Олександр Онуфрієв. Каже, що стати актором і отримати роль у фільмі може кожен, хто цього захоче, навіть не маючи акторської освіти. Але зазначає, що професія дуже складна і її потрібно любити всім серцем. Щоб показати всі тонкощі процесу роботи над фільмом, з відібраними учасниками майстер-класу 30 травня Олександр Онуфрієв, буде знімати фільм «Історія одного пакета».
    Не залишилися без уваги на екологічному форумі і діти. Для них організували майстер-класи з висадження рослин, виготовлення мила і листівок з еко-матеріалів, розпису пряників, малювання на одязі та інші. Громадська організація «Екосенс» провела майстер-клас з плетіння сіток з пластикових пакетів і розповіла про екороботехніку.