Дружба без вікових обмежень: школярі та ветерани поспілкувалися про життєві цінності

25.02.2020

У HUB «Платформа спільних дій» відбулась зустріч двох поколінь. Про що шкодують люди поважного віку та чого самім собі, але 70-м, побажали тінейджери? Відверті відповіді, дружня атмосфера та щирі емоції на незвичайній зустрічі нікого не залишили байдужим.

Питання батьків та дітей не залишає в спокої людство вже декілька століть. Вся справа у різниці у віці? Тоді цю проблему не розв’язати. А якщо справа у різниці поглядів? Чи можна знайти щось спільне? Це з’ясовували учні Запорізького академічного ліцею № 23 та клуб ветеранів «Струни серця».

«Як давно нас ніхто не називав «пані та панове», – старше покоління біло вражене школярами із самого початку зустрічі. Цікаві та складні історії життя, обговорення проблем сучасного суспільства, спільні плани на майбутнє, міні-концерт від школярів. А ще – цінні поради для молоді: не витрачати часу дарма, бути сміливими та вірити в себе. Школярі ж зробили цінне відкриття: їхні думки із старшим поколінням багато в чому збігаються. У ставленні до праці, рідного міста, життєвого призначення. І побажали собі, але 70-річним, не витрачати часу на неважливе і цінувати кожну мить життя.