Чемпіонат із Counter-Strike: запоріжці стали переможцями

15.04.2021

Лак і ніякого чітерства. Вивчаємо сленг геймерів, адже все глибже поринаємо у світ кіберспорту у парнерстві із ГО «Кіберспортине Запоріжжя»

Турнір з дисципліни Контр-Страйк повинен був відбутися у Хабі “Платформа спільних дій”, але через карантин спортсмени не мали змоги зібратися разом. Втім турнір не відмінили, а перенесли в онлайн режим. І як результат – до змагань приєдналася велика кількість учасників з інших міст. Змагання відбувалися у два етапи: онлайн-кваліфікації та фінали на FaceIt. Участь була безкоштовною.

Всього зареєструвалося 83 команди. У відбірковому турі брали участь 59 команд. До фіналу потрапило вісім. Перемогли запорожці – команда «99 Problems».

Вітаємо переможців онлайн-турніру:  

Перше місце: Команда “99problems”

Друге місце: “We-gods”

Третє місце: “BDOORS”

Дмитро Халілов, менеджер ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»: «Это наш третий турнир по киберспорту за последние полгода. Первый был по футболу, второй — компьютерная игра «Dota 2». Они проходили в хабе. Планировали также провести в «живом» формате турнир по одной из самых популярных дисциплин Counter-Strike. Но из-за карантинных ограничений провели в онлайн-формате. Зато расширили географию. Были участники не только из Запорожья, но и Львова, Харькова, Полтавы, Днепра, Киева. Раньше же участников из других городов было мало. И в это время такая игра очень нужна — это положительные эмоции, которых сейчас так не хватает, адреналин. Уверен, что будем еще проводить игры по киберспорту.

Євген Нефьодов, капітан команди-переможця: «От турнира остались хорошие впечатления. Самым захватывающим для меня стал момент, когда мы играли карту «Мираж» и были с одними пистолетами, без амуниции, без ничего. Но мы выиграли раунд. За что я люблю Counter-Strike? За соревновательный режим. Когда ты играешь, постоянно надо совершенствоваться, потому что всегда найдется игрок, который играет лучше тебя».

Довідка: Counter-Strike  —  відеогра жанру командного шутера від першої особи, видана Valve 9 листопада 2000 року. Початково була створена як доповнення до гри Half-Life, засноване на її коді. Призначена передусім для мережевої гри, також можлива гра з керованими комп’ютером супротивниками — “ботами”. Гравці поділяються на протиборчі команди терористів і спецпризначенців, щоб, користуючись зброєю і тактикою, виконати поставлене завдання.

З Counter-Strike проводяться чемпіонати, це одна з ігор, яка є в складі World Cyber Games — світового змагання з відеоігор.