Celebrating tolerance

21.12.2020

У Хабі Платформа – фото-виставка до дня арабської мови «Об’єднані Арабські Емірати: сучасна модель утвердження цінностей терпимості»

Толерантність – це фундаментальна суспільна цінність ОАЕ. Із принципами терпимості та толерантності узгоджуються усі питання цієї країни: від політики до клімату на робочих місцях.

Ми дуже вдячні Надзвичайному і Повноважному Послу ОАЕ в Україні Й.В. Інж. Салем Ахмед Аль-Каабі за участь у презентації (онлайн), за дружні слова підтримки та допомогу, яку надають Об’єднані Арабські Емірати нашій області у боротьбі із коронавірусом.

Ірайсат Магомедалієва, директор ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”: «Уважение к человеческому достоинству, полная убежденность в ценности каждого человека, независимо от его культурной и этнической принадлежности – должно быть смыслом, объединяющим каждого из нас».

Науфаль Хамдані, голова Асоціації національних меншин Запорізької області: «Символично, что многонациональный город Запорожье стал местом для проведении этой выставки, так как Объединенные Арабские Эмираты стали глобальным инкубатором по воспитанию толерантности в мире».

Організатори виставки: Посольство ОАЕ в Україні, Асоціації національних меншин Запорізької області за підтримки ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».