Вебінар «Енергодім – комфорт і економіка у ваш дім». Практична школа ОСББ

Дата:
18 Березня
Час проведення:
12:00 - 14:00
Місце проведення:
Хаб "Платформа спільних дій", м. Запоріжжя, вул. Тургенєва, 29

18 березня о 12:00 у Хабі «Платформа спільних дій» в рамках проекту «Практична школа ОСББ» відбудеться вебінар «Енергодім – комфорт і економіка у ваш дім»

Україна твердо крокує шляхом до енергонезалежності. Пріоритетною сферою для реформ у цьому напрямку залишаються житлові будівлі. Щоб допомогти ОСББ зробити свої будинки енергоефективними, держава та європейські донори запровадили Програму «Енергодім». Це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках. Програма затверджена 16 серпня 2019 року та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. За програмою ОСББ можуть обрати один з двох пакетів термомодернізації. Пакет А «Легкий» та Пакет Б «Комплексний».

На вебінарі «Енергодім – комфорт і економіка у ваш дім» йтиме мова про вимоги до оформлення проектів, умови надання грантів, перелік та фінансову доцільність заходів з термомодернізації багатоквартирного будинку, а також про місцеві Програми підтримки стимулювання заходів з підвищення рівня енергоефективності у багатоквартирних будинках де створені ОСББ.

Учасники вебінару: представники ДУ «Фонд енергоефективності», проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), Запорізької обласної адміністрації, Запорізького міської ради, ОСББ, НГО.

Метою проведення вебінару є знайомство з основними функціями Фонду енергоефективності та презентація програми “Енергодім”, яка націлена на зменшення рівня енергоспоживання та викидів СО2 у житловому секторі, тим самим зменшуючи негативний вплив на екологію.          

Реєстрація на Вебінар – https://docs.google.com/forms/d/1qZ8hZMynAeOmQuzs579eFt4g3ihE7QrRP2Mm8RjjlCc/edit

Коли: 18 березня, 12:00 – 14:00

Де: Хаб «Платформа спільних дій», 2-й поверх, вул. Тургенєва, 29.

Посилання на ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/86119981381?pwd=MEJTYVdxZWwrVStCVFpGalEwQ2M2QT09

Ідентифікатор конференції: 861 1998 1381
Код доступа: 362041

Запрошуємо ЗМІ до участі.