В Хабі Платформа відбудеться онлайн-фестиваль коспелеєрів та каверденсерів

Дата:
27 Листопада
Час проведення:
15:00 - 18:00
Місце проведення:
Хаб "Платформа спільних дій", вул. Тургенєва, 29, 2-й поверх

27 листопада 2020 року неординарні косплеєри та каверденсери зберуться разом, щоб здивувати своїми крутими костюмами та яскравими виступами. Глядачі зможуть подивитися і взяти участь у заході, приєднавшись до ефіру в Інстаграм за посиланням https://www.instagram.com/zdybanka_zp/

Неупереджені судді обиратимуть переможців у двох категоріях:

  • Best cover dance. Реєстрація для участі – https://forms.gle/oXB7XRkPHw6PysJb6
  • Best cosplay. Реєстрація для участі – https://forms.gle/HZgN44Y6ik4b87AN9

У разі запитань – звертайтеся до організатора: Станіслав Свідлов +380 95 304 99 97

Довідка:

Косплей — один із видів перформансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюму та характерних аксесуарів. Сучасний косплей виник в Америці в середовищі фанатів аніме та манґи, саме тому зазвичай головним джерелом даного перевтілення є манґа, аніме, відеоігри, токусацу або історичні фільми про самураїв. Іншими прототипами можуть бути j-rock/j-pop-гурти, представники Visual Kei тощо.

Учасники косплею ототожнюють себе з якимось персонажем, називаються його ім’ям, носять аналогічний одяг, використовують аналогічні мовні звороти. Часто під час косплею розігрується рольова гра. Костюми зазвичай шиють самостійно, але також можуть бути замовлені в ательє чи бути куплені готовими (в Японії, наприклад, виробництво костюмів та аксесуарів для косплею досить добре налагоджено), але це вже не характерно для косплею.