У Запоріжжі за ініціативи Українського Жіночого Конгресу обговорять економічну участь жінок з вразливих груп

Дата:
16 Липня
Час проведення:
12:00 - 14:00
Місце проведення:
Хаб "Платформа спільних дій", вул. Тургенєва, 29

Український Жіночий Конгрес продовжує розпочату ініціативу та діалог про участь жінок в економічному відновленні на регіональному рівні та подоланні наслідків глобальної пандемії COVID-19. Наступним містом стане Запоріжжя, де 16 липня 2021 року з 12:00-14:00 відбудеться Діалог про “Економічну участь жінок з вразливих груп”.

У Запоріжжі об’єднаються представники та представниці місцевого самоврядування, підприємництва для діалогу про економічні виклики для жінок з вразливих груп, зокрема до яких належать ромські жінки, жінки з інвалідністю, жінки, котрі проживають у сільській місцевості та інші. В рамках зустрічі, до розмови приєднаються представники національних органів влади та профільних міністерств.

Заплановано онлайн/офлайн роботу заходу. Зокрема, в онлайн форматі подію відкриють співзасновниці Українського Жіночого Конгресу: Світлана ВОЙЦЕХОВСЬКА, народна депутатка України (2014-2019), Олена КОНДРАТЮК, Віцеспікерка Верховної Ради України, Марія ІОНОВА, народна депутатка України. Модеруватиме подію Альона БАБАК, Міністерка громад та територій (2019-2020).

Під час Діалогу заплановано участь Олени ЖУК, Голови Запорізької обласної ради, Інеси НОСЕНКО, Голови Єврейського громадського центру “Мазаль Тов” Анжеліки БЄЛОВОЇ, Президентки ГО ”Об’єднання ромських жінок “Голос Ромні”, Тамари ОГОРОДОВОЇ, Голови правління Запорізького благодійного фонду “Єдність за майбутнє”.

Крім того, до Діалогу у форматі онлайн-включення приєднаються представниці Міністерства економіки України, Міністерства соціальної політики України, Державної податкової служби.

За результатами зустрічей, Український Жіночий Конгрес підготує практичні рекомендації щодо конкретних кроків на місцевому рівні для ефективного економічного відновлення, направить рекомендації до органів влади, а також в рамках інформаційної кампанії проінформує широку громадськість про напрацьовані результати зустрічей.

Діалог пройде в Хабі «Платформа спільних дій» (м. Запоріжжя, вул. Тургенева, 29).

Регіональний Діалог організовано за підтримки Національного Демократичного Інституту, Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії. Національний Демократичний Інститут (НДІ) є партнером програми USAID DOBRE, що реалізується консорціумом виконавців на чолі з Глобал Ком’юнітіз.

Трансляція наживо події на ресурсах Українського Жіночого Конгресу:

Facebook

YouTube