Проєкт «Greening of the Planet»

Дата:
10 Квітня
Час проведення:
09:00 -
Місце проведення:
Запоріжжя

10 квітня 2021 року у 100 країнах світу планується висадження 1 000 000 дерев за одну добу у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Місія проєкту «Озеленення Планети» – висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи. Ціль – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

Організатором проєкту «Озеленення планети» є благодійний фонд «Озеленення України» засновниками якого є президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук та президент Business Woman Club Ганна Крисюк, за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів України.

Ганна Крисюк, організатор проєкту:«Все в природі – це коловорот взаємної співпраці. Ми живемо у світі технологій, які зробили наш темп життя неймовірно швидким, і змушують нас постійно поспішати, не оглядаючись навколо. Відомо, що клімат у світі незворотно змінюється, і з кожним роком температура в деяких куточках Землі досягає аномальних позначок. Наше комфортне життя залежить від кисню, яке є нашим повітрям. «Легенями» планети є дерева. Тільки від нас залежить, яким буде дім, в якому житимуть наші діти і як ми зможемо пом’якшити наслідки для майбутніх поколінь».

Сергій Гайдайчук, організатор проєкту: «Одна людина ніколи не зможе того, чого в співпраці досягнуть десятки, тисячі, мільйони. Наша ініціатива з висадження дерев саме про об’єднання. Вирубка лісів, експлуатація морів і ґрунтів, забруднення повітря і води – усі ці фактори підштовхують наш світ до екологічної катастрофи. А об’єднавшись, люди можуть створювати чудеса, відновлювати екосистему, будувати гідне майбутнє для своїх дітей. Нашою місією є висадити 100 млн дерев по всій планеті протягом трьох років, але нашим ще більшим досягненням буде, якщо у рамках «Greening of the Planet» ми зможемо об’єднати 100 млн осіб різних верств населення. Давайте допоможемо нашій Планеті! Допоможемо їй разом!».

Долучитись до глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» може кожна людина на планеті Земля, а також корпорації, компанії, підприємства, організації, політики, блогери і всі люди, які хочуть, щоб наша планета була свіжою, чистою та з гарним майбутнім, таким плацдармом, де можна жити, творити, розвиватися і робити прекрасні речі.

“Озеленення планети” – це продовження всеукраїнської акції “Озеленення України”. Згідно з підсумками, впродовж доби 17 жовтня 2020 року на території України було висаджено 1 831 333 дерева — ці нові ліси створені на площі понад 400 га. Окрім цього, до акції приєдналися 10 країн по всьому світу, висадивши ще 115 дерев. Загалом в акції взяли участь понад 50 000 людей, а сума висаджених дерев в рамках акції склала 2 000 027 дерев.

У Запорізькій області співорганізатором проєкту стала група компаній HD-group та її співвласник Борис Шестопалов, а також БО “БФ “Соціальні ініціативи бізнесу” на чолі із директором Світланою Ванюхіною.

?Стати учасником: https://greeningplanet.org/participant/

?Стати партнером: https://greeningplanet.org/partner/

?Стати співорганізатором: https://greeningplanet.org/coorganizator/

?Офіційний сайт проєкту: https://greeningplanet.org/

?Телеграм-канал: https://t.me/greeningukraine