Проєкт “GOxChange у школі” оголошує набір українських шкіл для участі у безоплатному літньому онлайн-таборі

Дата:
16 Липня
Час проведення:
-
Місце проведення:

ГО «Глобал Офіс» проводить конкурсний набір шкіл на літній двотижневий онлайн-табір «GOxChange у школі». Учасники проєкту здійснять віртуальну подорож країною, відвідають лекції відомих спікерів та познайомляться з однолітками з різних куточків України! Для участі потрібно заповнити заявку на сайті GOxChange до 16 липня. 

Табір відбудеться з 9 по 20 серпня в онлайн-форматі. За словами організаторів, цей проєкт покликаний об’єднати підлітків та надихнути їх вивчати різні регіони, долати стереотипи, розвивати креативність та критичне мислення. До участі у програмі запрошуються школярі віком 12-15 років.

Підлітки опанують нові знання про культурне розмаїття нашої країни, отримають досвід роботи в команді та реалізації власних творчих проєктів, матимуть змогу спілкуватися з відомими українцями та прокачають навички публічних виступів. Заявку на табір можуть надсилати вчителі державних шкіл, які готові сформувати команду з 5-15 учнів для участі у проєкті. Для проходження програми знадобиться доступ до інтернету. Участь у таборі – безоплатна за результатами конкурсного відбору.

Табір проходитиме українською мовою з перекладом українською жестовою мовою. На згадку про захоплюючу літню пригоду всі учасники отримають цінні призи та офіційні сертифікати про участь у програмі обміну.

Детальніше про проєкт: https://globaloffice.org.ua/goxchange/

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: aliona.m@goglobal.com.ua

Довідка:

Проєкт «GOxChange у школі» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.