Презентація нового бренду острову Хортиця

Дата:
Час проведення:
-
Місце проведення:

Бренд острова Хортиця – яким він має бути? Відповідь на це питання всі охочі знайдуть вже цієї п’ятниці, 9 липня о 13:30. Під час четвертого етапу дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє» відбудеться презентація нового бренду острова.

Яким має бути сучасний туристичний бренд? Навіщо він взагалі Хортиці? Які функції він має виконувати? Що пропонується? І чи зможе новий брендинг Хортиці сприйматись на національному, європейському, світовому рівнях?

Дискусія відкрита для всіх охочих і зацікавлених та відбудеться онлайн, на базі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій». Організація виступає офіційним партнером обговорень щодо Хортиці.

Аби взяти участь, треба лише зареєструватись за допомогою Google-форми за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9y5vEl8n7E8rV1XIFBBBhY_Om3GNwVSEBSHG2F6rpchF96g/viewform

Після реєстрації ви одразу отримаєте посилання на ZOOM-конференцію.

Всі події також будуть транслюватись онлайн на ФБ-сторінках ЗОДА та ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

Нагадаємо, що відродження Хортиці відбувається за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Вже пройшли три етапи обговорень в рамках всеукраїнської дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє», ініціатором якої виступила Запорізька обласна державна адміністрація. Перший був присвячений перспективам розвитку острова Хортиця. Під час другого етапу для широкого кола громадськості була презентована концепція оновлень на острові. Третій етап був присвяченій темі захисту та збереження природи Хортиці. Також окремо концепція була обговорена з запорізькими студентами та представниками маломобільних груп населення. Проєкт перетворень на Хортиці, запланованих на 2021 рік, офіційно було презентовано за участі Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха та генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест Олександра Мироненка. Метінвест став партнером національного проєкту відродження Хортиці. Було підписано Меморандум щодо консолідації зусиль у відродженні острову Хортиця. Цей документ визначає принципи й напрямки співпраці, а також взаємні наміри з питань культурного, туристичного, наукового, освітнього, інфраструктурного розвитку острова Хортиця.