PM Meet-Up у Запоріжжі від IT-компанії SoftServe

Дата:
18 Лютого
Час проведення:
19:00 - 21:00
Місце проведення:
HUB "Платформа спільних дій"

WOW-подія у HUB “Платформа спільних дій” для представників IT!

Організатори: SoftServe – провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій

Вхід вільний.

Які особливості потрібно враховувати при побудові продукту в країнах Перської затоки❓ На скільки важлива ефективна комунікація у команді❓ Як зрозуміти, чого саме хоче клієнт та побудувати з ним довгострокові стосунки❓

На PM Meet-Up у Запоріжжі говоритимемо про реалії роботи Project та Product Manager’ів. Якщо цікаво дізнатися більше про реальні кейси – запрошуємо на івент. Багато нетворкінгу гарантовано!

❗Реєстрація: https://hubs.ly/H0mNFc30

Спікерами івенту будуть:

Тамара Левіт, Product Manager: «Особливості колаборації при побудові продукту в країнах Перської затоки».

Під час своєї доповіді Тамара розповість про складнощі взаємодії з замовником тільки ідеєю. Розглянемо інструменти, які використовуються менеджером продукту при роботі з непростим замовником, проговоримо правила взаємодії з розподіленою командою.

Дізнаємося як на стартапі виконаному у WordPress заробити 100 тисяч доларів за три місяці та звісно поговоримо про особливості менталітету жителів Перської затоки та правила поведінки з ними.

Про спікера: Тамара, Product Manager у Greenetworks та Head of Sales/Business Development Manager у Infotek Holding/Bineks департамент.

Має понад 5 років досвіду в IT-продажах та три роки віддаленої роботи у ролі Product Manager’а у стартапі в Кувейті. Як Product Manager працювала з 12 стартапами з Кувейту, Бахрейну та Катару.

Тамара також є спікером конференцій Outsorce-People Minsk, БДСМ 2019 Мінськ, HubHubHub в Одесі, Dnipro IT Sales Club, Neobis (Киргизстан), BrainAcademy та багато інших.

Євген Новік, Project Manager: «Комунікація з командою».

Яку роль виконує Project Manager у команді? Які основні перешкоди виникають на шляху до ефективної комунікації? На що впливає погана комунікація та якими можуть бути наслідки?
Під час своєї презентації Євген розповість цікаві факти про комунікацію зі співробітниками. Поговоримо про те, на скільки можна ділитися з командою поточними проблемами. Розглянемо зворотний зв’язок та 1:1 зустрічі, як важливу частину комунікації.

Про спікера: Євген, Project Manager у SoftServe.
Має 4 роки досвіду в ролі Project Manager’a в IT. Викладач та ментор в IT-школі, має сертифікації Scrum Fundamentals certification, ICAgile Certified Professional (ICP) certification, ICAgile Certified Professional – Agile Team Facilitation (ICP-ATF) certification.

Андрій Корнєв, Project Manager: «Рубрика «Шкідливі Поради» – як вчасно зробити проєкт та втратити клієнта? Або незаменджені очікування клієнта».

Як побудувати довгострокові та взаємовигідні відносини з клієнтом? Що потрібно знати про клієнта та чого він насправді хоче? На всі ці запитання Андрій дасть відповідь у свої доповіді.

Про спікера: Андрій Корнєв, Senior Project Manager у SoftServe. Понад 14 років в IT, з яких вісім на позиції Software Developer та шість – у ролі Project Manager. Активний тренер та ментор для проєктних менеджерів і scrum-майстрів. Має сертифікацію ICAgile Certified Professional.

⏰ Аджента мітапу:

18:30-19:00 | Реєстрація учасників.

19:00-19:35 | Тамара Левіт, Product Manager: «Особливості колаборації при побудові продукту в країнах Перської затоки».
19:35-19:50 | Перерва на каву.

19:50-20:25 | Євген Новік, Project Manager: «Комунікація з командою».

20:25-21:00 | Андрій Корнєв, Project Manager: «Рубрика «Шкідливі Поради» – як вчасно зробити проєкт та втратити клієнта? Або незаменджені очікування клієнта.