«ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ-2021». СТАРТУВАВ НОВИЙ ЕТАП ПРОЄКТУ

Дата:
Час проведення:
-
Місце проведення:

Один мільйон дерев = один мільйон людей! Під таким гаслом у Запоріжжі та області продовжується проєкт «Озеленення планети 2021». Вже 30 жовтня цього року у світі планується висадити один мільйон різноманітних дерев, тому організатори запрошують всіх охочих долучитися до масштабної та амбіційної еко-акції.

На думку засновників акції, проєкт масштабного озеленення на території Запорізької області дозволить розвинути екосвідомість людей, сформувати активну групу однодумців, яка не обмежується одним містом чи країною. Плани амбітні – озеленити території міст та громад – від парків до алей, і, як результат – створити нову сторінку «зеленого» успіху запоріжців.

Організатори проекту – український благодійний фонд “Озеленення України”, засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу, CEO Club Ukraine, та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу Business Woman Club”, Міністерство закордонних справ України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України.

В Запорізькій області співорганізаторами виступають БО “БФ “Соціальні ініціативи бізнесу” на чолі із Світланою Ванюхіною та група компаній HD-group, співвласником якої є Борис Шестопалов.

ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій” – партнер ініціативи.

Довідка: «Озеленення планети – 2021» – масштабний проєкт, покликаний об’єднати жителів планети заради спільного, більш «зеленого» майбутнього.

Мета проєкту:

  • розвинути екосвідомість людей, сформувати активну групу однодумців, яка не обмежується одним містом чи країною;
  • озеленити території міст – від парків до алей;
  • створити нову сторінку «зеленого» успіху українців, зосередити увагу громадськості та ЗМІ навколо природоохоронної тематики, згуртувати суспільство – бізнес, владу та активних однодумців;
  • укоренити любов до природи у серцях українців та жителів всієї планети.

У 2020-му році українці приєднались до флеш-мобу «Мільйон дерев за добу» у рамках «Озеленення України», та висадили більше мільйона нових дерев на території всієї країни.

Під час проведення першої ініціативи, за добу 10 квітня 2021 року люди всього світу висадили 5,5 мільйонів дерев, 4,1 мільйона з них – в Україні. Кількість країн, які взяли участь в «Озелененні» перевищила плани і перевищила відмітку у 100. Загалом, 10-го квітня саджанці висадили у 110 країнах світу 2 мільйони 145 тисяч учасників. В Україні – 559 тисяч людей. Разом з усією планетою вдалось посадити 184 різних видів рослин.

У Запорізькій області висаджено 27 800 дерев. 25 800 з них – лісниками, які садили сіянці (маленькі хвойні деревця), 2 тисячі великих дерев були висаджені волонтерами: липи, верби, горіх, каштан, туї, граби, з них 866 великих дерев заввишки 2.5 м.