Круглий стіл «Форми управління багатоквартирним будинком. Управитель».

Дата:
23 Грудня
Час проведення:
11:00 - 13:00
Місце проведення:
Хаб "Платформа спільних дій"

23 грудня 2020 року об 11:00 у рамках проєкту «Практична школа ОСББ» відбудеться круглий стіл на тему «Форми управління багатоквартирним будинком. Управитель».  

Із 1 липня 2015 року  Співвласники  отримали право самостійно обирати одну з трьох форм управління передбачених Законом:

  • створення ОСББ, що спонукає брати на себе відповідальність співвласників власного будинку;
  • залучення до управління будинком управителя, якого співвласники обирають самостійно, або у разі не прийняття рішення про форму управління, управителя на конкурсній основі призначає міська влада;
  • самостійне управління багатоквартирним будинком, не створюючи ОСББ та не залучаючи управителя.

Цю можливість надав їм Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р. № 417-VIII.

Мета проведення заходу інформування співвласників щодо їх відповідальності та ролі в управлінні багатоквартирним будинком, обговорення та пошук шляхів вирішення важливих проблем у взаємовідносинах співвласників з управителями.  

Учасники зустрічі: співвласники багатоквартирних будинків, представники керуючих компаній, Департаменту ЖКГ та будівництва Запорізької обласної адміністрації, Департаменту з управління ЖКГ Запорізького міської ради, ОСББ, НГО, ЗМІ.

Запрошуємо ЗМІ до участі (офлайн)

Реєстрація для участі в онлайн (ZOOM) – https://cutt.ly/QhZGiLE

Коли: 23 грудня, 11:00 – 13:00.

Де: Хаб «Платформа спільних дій», конференц-зала. Вул. Тургенєва, 29