CosplayCon ZP (Online) & K-pop Online Dance Battle ZP. UPD: перенесено на 7 травня

Дата:
7 Травня
Час проведення:
-
Місце проведення:
Хаб "Платформа спільних дій", м. Запоріжжя, вул. Тургенєва, 29

Запорізькі косплеєри та каверденсери знову зберуться разом, щоб здивувати своїми крутими костюмами та яскравими виступами!

Неупереджені судді обиратимуть переможців у двох категоріях:


“CosplayCon ZP (Online)”

Щоб взяти участь, потрібно заповнити заявку за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1UXGqTMdaQxkmaC9gWsLwKAvtdbirG761wmYKpvPMKGg

Заявки приймаються до 15 квітня. На заході відбудеться трансляція виступів учасників наживо, після чого судді оголосять переможців.

 

“K-pop Online Dance Battle ZP”


Для участі потрібно заповнити заявку першого етапу за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1dM2uqGsBTjV1JmER1vfQJNgmqh4fAVJXRYocXJWgYyw

Можна подавати декілька заявок. Заявки приймаються до 15 квітня. На заході відбудеться запис виступів учасників в однакових умовах, після чого судді оголосять переможців.
#KODBZP


Довідка:

Косплей (яп. コスプレ косупуре, скорочено від англ. costume play — «костюмована гра») — один із видів перформансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюму та характерних аксесуарів. Сучасний косплей виник в Америці у середовищі фанатів аніме та манґи; саме тому зазвичай головним джерелом даного перевтілення є аніме, відеоігри, комікси, фільми, серіали.

K-Pop Cover Dance – популярний сучасний напрям танців, що ставить на меті вивчення хореографії відомих корейських поп-виконавців, таких як BTS, BLACKPINK, EXO, Stray Kids, та інші. К-поп хореографія включає в себе безліч елементів сучасних танцювальних напрямків, особливо – HipHop, JazzFunk, House, Dancehall, Locking і ін. К-поп – це поєднання вибуховий стильною музики, стильного танцю і яскравою подачі.