ArtForum: Відкриття 15 серпня

Дата:
Час проведення:
-
Місце проведення:

⭐️15 серпня – відкриття мистецького проєкту ArtForum! ⭐️

У суботу в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» на Хортиці відкриється #ArtForum

 З 10.00 до 20.00 на території комплексу розпочнуться персональні експозиції визнаних у світі майстрів:

• Андрія Пушкарьова, який започаткував авторську школу витинанки;
• Галини Дюговської, художниці декоративного мистецтва, яка поєднуючи традиційні та новітні техніки створює унікальні просторові об’єкти;
• Нікіти Тітова, чиї гостросоціальні плакати стали сенсацією для соціальних мереж та музейного простору

 О 16.00 запрошуємо до сцени «Запорозької Січі» для проведення благочинного аукціону, кошти з якого спрямують на потреби дітей з інвалідністю.

 Після цього, о цього, о 17:00 – розпочнеться офіційне відкриття за участі хедлайнерів: письменників Андрія Любки та Тамари Горіха Зерні, українського живописця та графіка Матвія Вайсберга, художниці Олени Придувалої, авторів та авторок образотворчого мистецтва: Галини Дюговської, Володимира Балибердіна, Андрія Пушкарьова, кінорежисери Наталії Красильнікової та українського дипломата, міністра інфраструктури України 2016-2019 років Володимира Омеляна.

 За підсумком вітальних слів Андрій Любка, Тамара Горіха Зерня, Матвій Вайсберг і Володимир Омелян візьмуть участь у панельній дискусії «Сценарії долання криз у карантині часи», де шукатимемо корисні поради для культурних індустрій, які опинилися внаслідок пандемії у фінансовій скруті, про сучасні виклики та події.

 Перший день Мистецького форуму завершиться концертом гурту «Banderstadt ZP».

❗️Впродовж усього дня працюватимуть дитяча локація та локації з продажу книжок, зустрічей з авторами.

? Про музеї. Свої експозиції 15 серпня представлять партнери ArtForum: Музей імені Івана Гончара та За порізький обласний художній музей. Серед об’ємної виставкової програми їхніх фондів почесне місце займає спадщина Марії Примаченко та картини учениці Катерини Білокур, відомої майстрині петриківського розпису Ганни Самарської. Свої барви у мистецький діалог внесуть і сучасні запорізькі митці.

⭐️ ArtForum триватиме тиждень і об’єднає на своїх майданчиках провідних авторів та авторок художньої літератури, есеїстки, живопису, плакатної графіки, кінематографу і традиційного українського мистецтва (витинанки, вироби з лози).

Із 16 по 21 серпня щодня відбуватимуться прес-заходи та дискусії з митцями та спікерами світового рівня у АРТ- Хабі, реєстрація –