Агенції регіонального розвитку – 5 років

26.02.2021

У Хабі Платформа своє п’ятиріччя відзначив майданчик для різнобічних ефективних комунікацій між представниками бізнесу, влади та експертного співтовариства – Агенція Регіональних Ініціатив (АРІ)

За цей час АРІ провела близько 300 заходів, а також організувало прес-тури для запорізьких журналістів до різних країн світу, де медійники змогли поспілкуватися з високими спікерами і створити фільми про Фінляндії, Латвії та Австрії.

З нагоди ювілею Агенції провели круглий стіл на тему: «Четверта влада в Україні: можливості, виклики, перспективи»

Олександр Павлов, засновник Агенції регіональних ініціатив: «Крім рутинних івентів на міські, господарські теми, які ми щотижня проводимо, ми запрошуємо цікавих спікерів, піднімаємо гострі теми. Ми знаходимо гроші і можливості для того, щоб возити регіональних журналістів за кордон. Я вважаю це нашою місією».

Агенція співпрацює з багатьма організаціями, агентствами, авіакомпанією Turkish Airlines, французьким культурним центром Alliance Franсaise, з Єврокомісією, з посольствами багатьох країн.

Ірайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»:  Агентство Регіональних Ініціатив – наші великі друзі. Збігаємося ми з ними в найголовнішому – в меті створювати громадський ефективний діалог для того, щоб обговорювати важливі питання і знаходити шляхи вирішення цих питань, змінюючи наше місто на краще».

За словами учасника заходу, французького журналіста і політолога Олів’є Ведріна, такі Агенції є дуже важливим посередником між інформацією та пресою. Особливо важливо це для того, щоб не допустити розвитку феномену створення фейковий новин. Так, на думку Олів’є, в Україні цей феномен поширився під час захоплення Криму і початку війни на Донбасі, а в Європі – за часів Дональда Трампа. Тому робота прес-агенцій дуже важлива для сортування фейк-новин від правдивих.