Наші ігри змістовніші від їхніх книг…» – співає один український гурт. І справді, так буває – якщо мова йде про унікальний Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Адреса дитинства – гра», що відбувся днями у дистанційному форматі.
Організатори фестивалю – Департамент освіти і науки Запорізької міської ради, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, Український державний центр позашкільної освіти і Міністерство освіти і науки України.
Колективи закладів позашкільної освіти розробляють оригінальний сценарій гри, проводять репетиції та знімають відео-версію своєї програми. Неабияке значення має акторське мистецтво, монтаж, костюми, режисура. Але найважливіше – це глибоке розкриття обраної теми та пізнавальна цінність гри.
У фінал фестивалю потрапили 8 найкращих команд. Це школярі із Запоріжжя, Вишгорода Київської області, Кропивницького, Миколаєва, Павлограда Дніпропетровської області, Києва, Полтави та села Городок Рівненської області. До речі, вихованці ЦДЮТ Шевченківського району презентували ролік із ігровою програмою про фінансову грамотність, знімали його – у Хабі Платформа. Перемогу ж одержали полтавчани.
Ірайсат Магомедалієва, директор ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”: «Мне очень приятно выступать в качестве эксперта в фестивале-конкурсе «Адрес детства — игра». Очень круто, что молодежь не боится поднимать серьезные темы, такие как толерантность в обществе, социальная ответственность, безбарьерность и другие. Особенно — в игровой форме. Я уверена, что молодое поколение, которое ставит в приоритет такие важные темы, — это лучшее будущее для нашей страны».