Учасники благодійного фестивалю “Гармонії сердець” – знову разом

27.01.2020

У HUB “Платформа спільних дій” – музика та історії життя суперзірок, що мали нелегке дитинство. Проте наполегливість і віра в себе допомогли їм здійснити свої мрії. Саме про силу духу і віру в найкраще – проєкт БФ “Імпульс. UA” та молодіжного культурно-просвітницького центру “Амбасадор”: “Американська музика як натхнення”.

Грандіозний благодійний фестиваль «Гармонія сердець» знову зібрав учасників разом. Учасники фестивалю, волонтери, артисти зібралися, щоб переглянути відеоверсію фестивалю, згадати ті фантастичні миттєвості, а також отримати пам’ятні подарунки.

“Гармонія сердець” – це особливий фестиваль творчих тандемів з одного боку – вихованців реабілітаційних центрів, інтернатних закладів та прийомних сімей, і з іншого – професійних артистів. Відбувся він 1 грудня 2019 року на сцені концертного залу ім. Глінки Запорізької обласної філармонії. У фестивалі взяли участь майже півсотні дітей зазначених категорій, а також популярні запорізькі артисти та творчі колективи. Зірковими гостями «Гармонії сердець» стали ведучі Світлана Махнічева та Андрій Доманський, і музичний гурт NZK.

Загалом яскравий фестиваль тривав більше ніж дві з половиною години, увібравши у себе 26 творчих номерів. Звичайно, самі учасники, волонтери та артисти бачили шоу лише уривками. На згадку про зустріч та про фестиваль загалом учасники та волонтери отримали календарі зі світлинами з фестивалю, а також диски з відеозаписами та фотографіями «Гармонії сердець».

Фото – Микола Котович