11 лютого – Міжнародний День жінок та дівчат у науці

11.02.2022

Вони кидають виклик стереотипам, не бояться ризикувати, вірять у себе та в решті-решт змінюють світ на краще. Жінки-науковиці можуть усе! Радіємо, що гості Хабу Платформа мали змогу дізнатися про видатні досягнення українських науковиць завдяки освітньому арт-проекту «Наука – це вона».

Мета проекту — розповісти про здобутки українських жінок-вчених, зацікавити молодь у науці. А також спростувати міф про те, що наука – це виключно чоловіча справа.

Ініціатива є частиною кампанії ООН Жінки «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.

На виставці були представлені портрети 12 талановитих українських науковиць, створених сучасними ілюстраторами та ілюстраторками. Поруч із кожною ілюстрацією розташоване – есе про життєвий та науковий шлях героїнь та їхній внесок у розвиток науки й суспільства.

Виставка створена у межах благодійного освітнього проєкту, що популяризує технічні спеціальності серед українських школярок STEM is FEM. У Запоріжжі, Маріуполі та Кривому Розі арт-проект відбувався за підтримки Групи Метінвест у рамках проекту STEM-Camp.