Фестиваль соціального відео «Я не для продажу»

16 лютого 2021 року о 16:00 відбудеться фестиваль соціального відео з протидії торгівлі людьми в онлайн просторі «Я не для продажу». Місце проведення – Хаб «Платформа спільних дій» (Запоріжжя, вул. Тургенєва, 29).

Фестиваль – це фінальний захід конкурсу соціального відео, що проводився серед молодіжних команд в рамках проєкту «Комплексна програма протидії кіберзлочинності та експлуатації дітей (як однієї із форм торгівлі людьми) серед шкільної молоді Запорізької області» за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

В цьому році до проведення фестивалю долучилася ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

Метою конкурсу було висвітлення способів втягнення в ситуацію торгівлі людьми таких як: секстинг, сексторшен та онлайн-грумінг та інші, а також правил безпечної поведінки в інтернеті.

До конкурсу надійшло 54 відео роботи, до участі було відібрано 37 відео робіт, які відповідали заявленим умовам конкурсу. Обирати переможців було досить важко, бо кожна робота була особливою.

До складу журі ввійшло 10 осіб, серед яких були поліцейські, експертка з протидії торгівлі людьми, відеограф, блогери, журналісти та молодіжні лідери.

Фіналістами стали наступні команди:

І місце: “МЕСЕДЖ” команди учнів Запорізької гімназії № 11

ІІ місце: “WORK” команди школярів зі Львову “DREAM STUDIO”

ІІІ місце розділили дві роботи:

“Я не для продажу” учні Біленьківської ЗШ Запорізького р-ну, шкільний гурток “Кіномистецтво”

та “Прикмети, за якими можна зрозуміти, що спілкування в Інтернеті несе небезпеку”

учениці Херсонської ЗОШ №45 Батури Ірини

ІV місце: “LIGA” команди школярів зі Львову “DREAM STUDIO”

V місце: ” Я_не_для_продажу” команди учнів 11 класу Запорізької ЗОШ №4

Під час фестивалю відбудеться перегляд відео та нагородження переможців, інтерактивна гра, безалкогольний фуршет та неформальне спілкування.

Кількість учасників фестивалю обмежено карантинними нормами, але запрошуємо приєднатися до нас онлайн. Посилання на стрім: https://youtu.be/Nx6EvEUGR-8

Офіційна сторінка проєкту у соціальних мережах https://www.facebook.com/imnotforsale.ua/

Контактна особа – Валентина Трюхан, менеджерка проєкту, тел. 0503211474, e-mail: info.childsmilezp@gmail.com

Запорізькі геймери, маємо гарні новини! Збирайте команду та реєструйтеся для участі у Турнірі DOTA 2: https://forms.gle/fgoQxMVgJ7T4rFwD9

Змагання відбудуться у два етапи: онлайн кваліфікація та LAN-фінали.

Розклад:
— відкрита реєстрація команд до 13 лютого
— 14-15 лютого: онлайн кваліфікації на платформи FaceIt
— 18-19 лютого LAN-фінали для 8-ми кращих команд

Призовой фонд турниру – 5000 грн

Участь безкоштовна

📍 Організатори: Кіберспортивне Запоріжжя

https://bit.ly/370Gtc7

23 грудня 2020 року об 11:00 у рамках проєкту «Практична школа ОСББ» відбудеться круглий стіл на тему «Форми управління багатоквартирним будинком. Управитель».  

Із 1 липня 2015 року  Співвласники  отримали право самостійно обирати одну з трьох форм управління передбачених Законом:

 • створення ОСББ, що спонукає брати на себе відповідальність співвласників власного будинку;
 • залучення до управління будинком управителя, якого співвласники обирають самостійно, або у разі не прийняття рішення про форму управління, управителя на конкурсній основі призначає міська влада;
 • самостійне управління багатоквартирним будинком, не створюючи ОСББ та не залучаючи управителя.

Цю можливість надав їм Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р. № 417-VIII.

Мета проведення заходу інформування співвласників щодо їх відповідальності та ролі в управлінні багатоквартирним будинком, обговорення та пошук шляхів вирішення важливих проблем у взаємовідносинах співвласників з управителями.  

Учасники зустрічі: співвласники багатоквартирних будинків, представники керуючих компаній, Департаменту ЖКГ та будівництва Запорізької обласної адміністрації, Департаменту з управління ЖКГ Запорізького міської ради, ОСББ, НГО, ЗМІ.

Запрошуємо ЗМІ до участі (офлайн)

Реєстрація для участі в онлайн (ZOOM) – https://cutt.ly/QhZGiLE

Коли: 23 грудня, 11:00 – 13:00.

Де: Хаб «Платформа спільних дій», конференц-зала. Вул. Тургенєва, 29

17 грудня запрошуємо всіх на щорічний Форум розвитку громадянського суспільства у новому форматі телемарафону
Вперше за всю історію Форуму він відбудеться у форматі всеукраїнського телемарафону, який поєднає усі регіони України. В рамках Форуму працюватиме регіональний майданчик в Запоріжжі!

На форумі на вас чекають розмови на гострі теми в сфері громадського сектору:

💥 Усвідомлення ролі «Рятівника», як профілактика емоційного вигорання в роботі громадських організацій.
💥 Для чого і як враховувати гендерну складову в діяльності організацій?
💥 Наскрізний та комплексний підхід гендерної рівності та соціальної інклюзії для посилення якості та безпеки інтервенцій громадських організацій.
💥 Кращі практики трансформації роботи ГО під час карантину.

💥 Неформальне спілкування із запорізькими активістами та активістками.

А також інтерактивна онлайн-офлайн гра квіз “Виклики громадянського суспільства”, реєстрація на гру: https://forms.gle/ppqsnC4qgZeMgwCE8

В Запоріжжі форум буде проводитись у змішаному форматі: 20 учасників чекаємо в офлайні, а на інших чекаємо на онлайн-трансляції.

Офлайн матимуть змогу долучитись 20 зареєстрованих учасників, яких відберуть організатори форуму. Але кожен, хто зареєструвався зможе долучитися до всеукраїнських та регіональних активностей в онлайні.

Реєстрація: 

📍На Форум:
Організатори регіональної події Форуму в Запорізькій області: Благодійний фонд “Посмішка дитини”
та в партерстві з ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій” у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізовується Isar Ednannia у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Шановні вчителі фізики, хімії, математики та інформатики!

Спеціально для вас ми розробили нову освітню програму, яка дозволить посилити ваш власний потенціал у викладанні STEAM-дисциплін та стати частиною спільноти проактивних вчителів у регіоні!

На вас чекають 5 тематичних модулів в різних формах навчання для розвитку soft skills, стратегічного та критичного мислення, лідерських якостей за участю найкращих експертів у галузях:

– лідерство у навчанні (liberal arts);
– сучасні технології у навчанні (онлайн та офлайн);
– діджиталізація у школі;
– мислення та робота з інформацією;

– ефективна комунікація для вчителя-лідера.

✍️ Для участі в програмі просимо вчителів Запоріжжя, Маріуполю та Кривого Рогу заповнити гугл-форму до 20 січня 2021 року.

Посилання на гугл-форму: https://cutt.ly/KhYxp8T

Питання щодо участі:
067 367 88 97
zaporozhye.platform@gmail.com

***
Програма реалізується громадськими організаціями “Запоріжжя. Платформа Спільних Дій”, “Фонд розвитку Маріуполя”, “Криворізька фундація майбутнього” спільно з Українською академією лідерства.

11 грудня об 11:00 у Хабі «Платформа спільних дій» в рамках проекту «Практична школа ОСББ» відбудеться круглий стіл «ОСББ та енергоринки»

 

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», який набув чинності 11.06.2018 р., триває реформа ринку електроенергії.  На виконання норм ЗУ «Про ринок електричної енергії» НКРЕКП затвердила Правила роздрібного ринку електричної енергії, Кодекс систем розподілу, Кодекс систем передачі, Кодекс комерційного обліку та Типові договори.

Мета зустрічі: висвітлення питань стосунків, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником (електропостачальниками) та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками ринку; обговорення особливостей укладання договорів ОСББ на постачання електричної енергії на місця загального користування, зміни електропостачальника за ініціативою споживача та право ОСББ на отримання універсальної послуги з 01.01.2021.

Учасники зустрічі: представники НКРЕКП, ПАТ «Запоріжжяобленерго», ТОВ «Запоріжжяелектропостачання», Департаменту з управління ЖКГ Запорізького міської ради, ОСББ, НГО.

 

Запрошуємо ЗМІ до участі.

 

Реєстрація для участі онлайн (ZOOM) https://bit.ly/39Sk2In).

 

Коли: 11 грудня, 11:00 – 13:00

Де: Хаб «Платформа спільних дій», 2-й поверх, вул. Тургненєва, 29.

27 листопада об 11:00 у Хабі «Платформа спільних дій» в рамках проекту «Практична школа ОСББ» відбудеться круглий стіл «ОСББ: виклики сьогодення та шляхи їх вирішення».

Сфера житло-комунального господарства – одна з тих, яка стосується кожного, але при цьому має велику кількість  задач, які вимагають вирішення. Якщо вирішувати окремі питання на локальному рівні – окремої квартири, окремого будинку, звичайно, окремі особи досягають певних результатів. Однак для ефективного функціонування сфери зміни мають бути системними.

Учасники заходу:

 • Ірайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»
 • Людмила Шанц, Голова громадської спілки “Об’єднання ЖБК, ОСББ “Вікторія”
 • Геннадій Устімов, регіональний координатор ПРООН з Цілей сталого розвитку в Запорізькій області, координатор Проекту ЄС/ПРООН/НOUSES в Запорізькій області
 • Олександр Балаба, керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя»
 • Вікторія Погорєлова, Голова правління ОСББ «Мотор» м. Київ (онлайн)

А також представники запорізької обласної та міської влади, громадських організацій, ОСББ.

Запрошуємо ЗМІ до участі.

У рамках заходу буде презентований конкурс «Громада нашого двору» громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

Зустріч відбудеться у форматі офлайн (із дотриманням карантинних норм) та онлайн (трансляція в ZOOM. Реєстрація для участі в ZOOM https://goo.su/34vA).

27 листопада 2020 року неординарні косплеєри та каверденсери зберуться разом, щоб здивувати своїми крутими костюмами та яскравими виступами. Глядачі зможуть подивитися і взяти участь у заході, приєднавшись до ефіру в Інстаграм за посиланням https://www.instagram.com/zdybanka_zp/

Неупереджені судді обиратимуть переможців у двох категоріях:

 • Best cover dance. Реєстрація для участі – https://forms.gle/oXB7XRkPHw6PysJb6
 • Best cosplay. Реєстрація для участі – https://forms.gle/HZgN44Y6ik4b87AN9

У разі запитань – звертайтеся до організатора: Станіслав Свідлов +380 95 304 99 97

Довідка:

Косплей — один із видів перформансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюму та характерних аксесуарів. Сучасний косплей виник в Америці в середовищі фанатів аніме та манґи, саме тому зазвичай головним джерелом даного перевтілення є манґа, аніме, відеоігри, токусацу або історичні фільми про самураїв. Іншими прототипами можуть бути j-rock/j-pop-гурти, представники Visual Kei тощо.

Учасники косплею ототожнюють себе з якимось персонажем, називаються його ім’ям, носять аналогічний одяг, використовують аналогічні мовні звороти. Часто під час косплею розігрується рольова гра. Костюми зазвичай шиють самостійно, але також можуть бути замовлені в ательє чи бути куплені готовими (в Японії, наприклад, виробництво костюмів та аксесуарів для косплею досить добре налагоджено), але це вже не характерно для косплею.

 

 

12 листопада об 11:00 у Хабі «Платформа спільних дій» відбудеться пресконференція з нагоди старту проєкту «Практична школа ОСББ». Співорганізаторами проєкту є Запорізький обласний Ресурсний центр сталого розвитку ПРООН, ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Громадська спілка  “Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія».

Мета проекту «Практична школа ОСББ» – дати базові знання представникам ОСББ в практичних питаннях діяльності об’єднань. Проєкт спрямований на всебічне спеціалізоване навчання голів правління ОСББ та передбачає проведення серії занять, майстер-класів, онлайн-конференцій, виїзних заходів.

Спікери:

 • Ірайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»
 • Людмила Шанц, член Національної Ради при Кабінеті Міністрів України з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ, Голова правління Громадської спілки “Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія»
 • Генадій Устімов, регіональний координатор ПРООН з Цілей сталого розвитку в Запорізькій області, координатор Проекту ЄС/ПРООН/НOUSES в Запорізькій області

Під час презентації проєкту відбудеться знайомство із його темами та цілями, а також презентація конкурсу для співвласників будинків.

Як відзначите Всесвітній день футболу? Запрошуємо взяти участь у кібер-турнірі із FIFA’20 на PlayStation 4 у Хабі «Платформа спільних дій»! 🎮
На вас чекатиме протистояння у віртуальному футболі, пряма відеотрансляція, фінальний матч із коментаторами.
Призовий фонд:
🥇 місце – ігрова консоль PlayStation 4
🥈 місце – 2 бездротових гейм-пади із док-станціями
🥉 місце – подарунковий сертифікат на придбання ігор для PlayStation
– відбіркові тури 11, 12 грудня
– фінальні матчі – 13 грудня
– участь безкоштовна
⚽️ Реєстраційна форма незабаром з’явиться на сторінці ФБ та на сайті Платформи.