Дні національних культур

За ініціативи Асоціації національних меншин Запорізької області, 4 червня у Хабі “Платформа сіпльних дій” відбудуться Дні національних культур. 

 • Виставка картин німецьких художників
 • Фотовиставка «Подорож слідами менонітських колоній Запорозького краю»
 • Мастер-класи від Музею історії музичних інструментів «БарабанЗА»
 • Концертна програма

 

Новина для тих, хто сумував за фестивалями, драйвом та емоціями! ФЕСТИВАЛЬ СІМ’Ї – 2021!

⏰ Початок о 10:00

📍 Місце зустрічі — Дубовий гай

Що буде на локації Платформи:

10:00 – 14:00 – традиційне народне мистецтво: із душею та теплом створюватимемо оберегових ляльок

Умілі ручки: запрошуємо на майстер-клас з виготовлення фігурок із мішковини

14:00 – 20:00 – Digital: уроки комп’ютерного програмування (для тих, хто і на канікулах полюбляє зростати)
Їсти не можна: будемо ліпити фігурки із лісткового тіста

16:00 – дитячий аквагрим

Звичайно, все це безкоштовно.

20:00 – розіграш подарунків від Платформи.

20:30 – КіноПлатформа. Беріть із собою карімати та будемо дивиться мультфільми просто неба!

Чекаємо тебе та твоїх рідних аби зустріти літо разом — весело та яскраво!

Вебінар  28 травня 2021 року об 11-00 в рамках проекту «Практична школа ОСББ» відбудеться Вебінар «Практичні аспекти діяльності ЖБК в умовах чинного законодавства».

Учасники вебінару – представники Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької міської ради, ЖБК, НГО, ЗМІ.

Мета проведення Вебінару – ознайомлення учасників Вебінару з практичними аспектами діяльності ЖБК в умовах законодавства, що змінюється, та надати практичні поради щодо перетворення ЖБК в  ОСББ.

Для участі онлайн просимо зареєструватися: https://forms.gle/WjrAJCNpah8MveGh6

Довідка:

01.05.2021 набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг” від 3 грудня 2020 року № 1060-IX, який опублікований 30.04.2021.

 

У відповідності до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», в який теж внесені зміни, у багатоквартирних будинках, у яких станом на 1 січня 2021 року не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, виконавчий орган місцевої ради (або інший орган – суб’єкт владних повноважень, якому делеговані функції із здійснення управління об’єктами житлово-комунального господарства, забезпечення їх утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг) зобов’язаний оголосити і провести такий конкурс до 1 травня 2021 року.

Станом на 01.05.2021 року в м. Запоріжжя налічується 125 ЖБК Чи підпадають під цю норму будинку де організовані житлово-будівельні кооперативи, чи потрібно ЖБК перетворюватися в ОСББ, який механізм реорганізації ЖБК в ОСББ, чи будуть такі ОСББ сплачувати реєстраційний збір при реєстрації, чи може ЖБК бути управителем.

 

В Запоріжжі відбудеться третій етап всеукраїнської дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє». В четвер, 20 травня, всі запрошуються на обговорення теми: збереження природи Хортиці.

Як зберегти флору та фауну острова? Як запобігати пожежам? Як боротися з браконьєрством на Хортиці? Як поєднати дбайливе відношення до біоценозу та розвиток острову? Яка роль науки в цьому процесі? Що таке природоохоронна пропаганда та як вона реалізовується в заповіднику? На ці та багато інших питань стосовно збереження природи Хортиці будуть знаходити відповіді учасники третього етапу обговорень.

Свою участь у заході вже запланували: директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко, директор Національного заповідника Хортиця Максим Остапенко, в. о. директору Департаменту захисту довкілля облдержадміністрації Сергій Карпій, завідувачка сектором охорони природи Національного заповідника Хортиця Світлана Охріменко, краєзнавець, керівник ГО Асоціація “Екологічна освіта” Віталій Шелегеда, доктор філософських наук, співробітник Інституту філософії імені Г. Сковороди НАН України Юрій Завгородній, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ, доктор біологічних наук, професор Олександр Рильський.

До участі запрошуються всі бажаючі. Для цього потрібно лише заповнити відповідну «Google-форму»: https://forms.gle/FVfAYb9Ya9Y8NkZF6

Обговорення триватимуть онлайн на базі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій». Організація виступає офіційним партнером обговорень щодо Хортиці.

🌱 Запрошуємо на “Еко-п’ятницю” 14 травня об 11:00!

🌱 Запоріжжя у жовтій зоні, тож повертаємося до наших намірів влаштувати генеральне прибирання у Дубовці! Підготуємо найбільший парк Запоріжжя до літнього сезону разом!

🌱 Адміністрація парку видає учасникам:

• Мусорні пакети
• Рукавички

• Граблі

🌱 Що взяти із собою:

• Гарний настрій
• Друзів

• Смартфон*

🌱 *Смартфон – для того, щоб зробити фото та взяти участь у флешмобі #еко_дубовка. Упевнені, що на “суботник” ходять не заради символічних подарунків, а від чистого серця. Але позмагатись завжди цікаво, чи не так? Отже, хто опублікує фото наймасштабніших результатів прибирання у Дубовці у ФБ із хештегом #еко_дубовка – отримає подарунки від співорганізаторів заходу.

📍Реєстрація: https://forms.gle/6issP2upGS9o4QAa7

Заповнити форму необхідно, адже так ми зможемо підготувати потрібну кількість інвентарю.

📍Коли: 14 травня 2021 р. 11:00 – 15:00

📍Де: парк «Дубовий гай», вул. Глісерна, 1, центральний вхід до парку.

📍Учасники: ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя», ГО «Міський центр допомоги», ГО «Запорізький Колорит», Центр соціального розвитку «Ініціатива», ГО «БФ «Соціальні ініціативи бізнесу», R1
До зустрічі на генеральному весняному прибиранні у Дубовці!

Стартує всеукраїнське обговорення долі легендарного острову Хортиця. Ініціатор великої розмови – Запорізька обласна державна адміністрація. ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» – офіційний партнер.

Олександр Старух, Голова ЗОДА, зазначив, що настав час для того, аби всі усвідомили місце та роль Хортиці в країні. Крім того, важливо зрозуміти, що наразі відбувається на острові та в яких напрямках він може розвиватись. Саме для цього вирішено провести низку обговорень на різні теми: туризм, культура, відпочинок, інфраструктура та інші.

Перший етап обговорень відбудеться на базі Хабу “Платформа спільних дій” в рамках дискусійної платформи “Хортиця: видатна історія – велике майбутнє” цієї п’ятниці 16 квітня, об 11:00.

️Зважаючи на карантинні обмеження переважна частина розмови буде тривати онлайн. Долучитися: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSG2BctqIept7_2oaxrH03GaqtI2CJMRzCAwU1FZeJ1K19CQ/viewform

1 квітня 2020 об 11:00 у Хабі «Платформа спільних дій» відбудеться вебінар «Ландшафтний дизайн для ОСББ»

 

Як перетворити територію біля будинку на гармонійний та комфортний простір? Про це буде йти мова на вебінарі «Ландшафтний дизайн для ОСББ», який пройде в рамках проекту «Практична школа ОСББ».

Мета Вебінару – ознайомити представників ОСББ з практичними основами озеленення, благоустрою, навчити підбору рослин, посадки дерев, кущів, квітників та клумб, організації газонів та гірок, встановленню газонів, альпійської гірки чи саду каміння та догляду за ними.

Учасники вебінару:

 • Людмила Шанц, голова громадської спілки «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія»
 • Ірайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»
 • Наталія Дерев’янко, завідувач кафедри садово-паркового господарства, к. с. – г. н., доцент КВНЗ “Хортицька національна академія” ЗОР
 • Вадим Кошманов, член правління ГО «Рада голів ОСББ м. Маріуполя»
 • Світлана Ванюхіна, директор БО «БФ «Соціальні ініціативи бізнесу»
 • Олександр Балаба, директор представництва «Зелений центр Метінвест» у м. Запоріжжя
 • А також представники запорізької обласної та міської влади, громадських організацій, ОСББ.

Мета проєкту «Практична школа ОСББ» – дати базові знання в питаннях діяльності об’єднань: особливості ефективного управління ОСББ, про можливості залучення додаткових коштів, основи фінансової діяльності, енергоефективні заходи тощо. Співорганізатори: ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Громадська спілка «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія», Громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

Запрошуємо ЗМІ до участі!

Посилання на ZOOM:

https://us02web.zoom.us/j/86484683300?pwd=L0RvOXJYTUN2eXlDUUlTSCt4anlrQT09

Идентификатор конференции: 864 8468 3300

Код доступа: 606832

Реєстрація для участі онлайн:

https://docs.google.com/forms/d/1NKiETU3WQJlc-uCuGXjU2XDTUjRrPRtvSfxTiBH8rW8/edit

 

10 – 11 квітня дізнаємося імена найкращих гравців СOUNTER STRIKE Запоріжжя!

Реєстрація на командний турнір 5×5 із CS:GO   

Змагання відбудуться у два етапи: онлайн-кваліфікації на FaceIt и LAN-фінали у Запоріжжі. Участь безкоштовна. Залишати заявку можна як на участь вже готової команди, так і соло-гравцям: для них організатори доберуть MIX-склад.

Рестрація триватиме до 31 березня: https://forms.gle/ZbnzHrzgoD12q5wK8

Розклад турніру:

— 3-4 квітня: онлайн-кваліфікації на платформі FaceIt.

— 10-11 квітня: LAN-фінали для 8 кращих команд.

 

Реєстрація на соло-турнір 1×1 із CS:GO   

Змагання відбудуться у такому ж форматі, що і основний турнір: онлайн-кваліфікації на FaceIt и LAN-финал у Хабі Платформа. Участь безкоштовна.

Рестрація триватиме до 31 березня: https://forms.gle/ZbnzHrzgoD12q5wK8

Розклад турніру:

— 4 квітня: онлайн-кваліфікація на платформі FaceIt.

— 11 квітня: LAN-фінал для кращих гравців за піддсумками кваліфікацій.

 

Зверніть увагу, що Ви можете брати участь одразу у двої турнірах: 5х5 и 1х1!

Головний організатор: ГО «Кіберспортивне Запоріжжя»

 

10 квітня 2021 року у 100 країнах світу планується висадження 1 000 000 дерев за одну добу у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Місія проєкту «Озеленення Планети» – висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи. Ціль – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

Організатором проєкту «Озеленення планети» є благодійний фонд «Озеленення України» засновниками якого є президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук та президент Business Woman Club Ганна Крисюк, за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів України.

Ганна Крисюк, організатор проєкту:«Все в природі – це коловорот взаємної співпраці. Ми живемо у світі технологій, які зробили наш темп життя неймовірно швидким, і змушують нас постійно поспішати, не оглядаючись навколо. Відомо, що клімат у світі незворотно змінюється, і з кожним роком температура в деяких куточках Землі досягає аномальних позначок. Наше комфортне життя залежить від кисню, яке є нашим повітрям. «Легенями» планети є дерева. Тільки від нас залежить, яким буде дім, в якому житимуть наші діти і як ми зможемо пом’якшити наслідки для майбутніх поколінь».

Сергій Гайдайчук, організатор проєкту: «Одна людина ніколи не зможе того, чого в співпраці досягнуть десятки, тисячі, мільйони. Наша ініціатива з висадження дерев саме про об’єднання. Вирубка лісів, експлуатація морів і ґрунтів, забруднення повітря і води – усі ці фактори підштовхують наш світ до екологічної катастрофи. А об’єднавшись, люди можуть створювати чудеса, відновлювати екосистему, будувати гідне майбутнє для своїх дітей. Нашою місією є висадити 100 млн дерев по всій планеті протягом трьох років, але нашим ще більшим досягненням буде, якщо у рамках «Greening of the Planet» ми зможемо об’єднати 100 млн осіб різних верств населення. Давайте допоможемо нашій Планеті! Допоможемо їй разом!».

Долучитись до глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» може кожна людина на планеті Земля, а також корпорації, компанії, підприємства, організації, політики, блогери і всі люди, які хочуть, щоб наша планета була свіжою, чистою та з гарним майбутнім, таким плацдармом, де можна жити, творити, розвиватися і робити прекрасні речі.

“Озеленення планети” – це продовження всеукраїнської акції “Озеленення України”. Згідно з підсумками, впродовж доби 17 жовтня 2020 року на території України було висаджено 1 831 333 дерева — ці нові ліси створені на площі понад 400 га. Окрім цього, до акції приєдналися 10 країн по всьому світу, висадивши ще 115 дерев. Загалом в акції взяли участь понад 50 000 людей, а сума висаджених дерев в рамках акції склала 2 000 027 дерев.

У Запорізькій області співорганізатором проєкту стала група компаній HD-group та її співвласник Борис Шестопалов, а також БО “БФ “Соціальні ініціативи бізнесу” на чолі із директором Світланою Ванюхіною.

📌Стати учасником: https://greeningplanet.org/participant/

📌Стати партнером: https://greeningplanet.org/partner/

📌Стати співорганізатором: https://greeningplanet.org/coorganizator/

📌Офіційний сайт проєкту: https://greeningplanet.org/

📌Телеграм-канал: https://t.me/greeningukraine

Запорізькі косплеєри та каверденсери знову зберуться разом, щоб здивувати своїми крутими костюмами та яскравими виступами!

Неупереджені судді обиратимуть переможців у двох категоріях:


“CosplayCon ZP (Online)”

Щоб взяти участь, потрібно заповнити заявку за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1UXGqTMdaQxkmaC9gWsLwKAvtdbirG761wmYKpvPMKGg

Заявки приймаються до 15 квітня. На заході відбудеться трансляція виступів учасників наживо, після чого судді оголосять переможців.

 

“K-pop Online Dance Battle ZP”


Для участі потрібно заповнити заявку першого етапу за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1dM2uqGsBTjV1JmER1vfQJNgmqh4fAVJXRYocXJWgYyw

Можна подавати декілька заявок. Заявки приймаються до 15 квітня. На заході відбудеться запис виступів учасників в однакових умовах, після чого судді оголосять переможців.
#KODBZP


Довідка:

Косплей (яп. コスプレ косупуре, скорочено від англ. costume play — «костюмована гра») — один із видів перформансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюму та характерних аксесуарів. Сучасний косплей виник в Америці у середовищі фанатів аніме та манґи; саме тому зазвичай головним джерелом даного перевтілення є аніме, відеоігри, комікси, фільми, серіали.

K-Pop Cover Dance – популярний сучасний напрям танців, що ставить на меті вивчення хореографії відомих корейських поп-виконавців, таких як BTS, BLACKPINK, EXO, Stray Kids, та інші. К-поп хореографія включає в себе безліч елементів сучасних танцювальних напрямків, особливо – HipHop, JazzFunk, House, Dancehall, Locking і ін. К-поп – це поєднання вибуховий стильною музики, стильного танцю і яскравою подачі.