“Позитивні принципи виховання дітей”: тренінг для татів

У середу 16 лютого о 18:30 запрошуємо чоловіків (татів та майбутніх татів) приєднатися на тренінг з батьківства, де поділимося лайфхаками від експертів з відповідального татівства:

 • Як контролювати себе під час суперечок з дитиною?
 • Як триматися, щоб емоції не керували нашою поведінкою?
 • Що таке позитивні принципи виховання дітей?
 • Як домовлятися з дитиною та навчати доброї поведінці, а не наказувати її?

Заняття проводять Артем Пікущенко та Іван Мотильов.

Приходь, запрошуй друга та разом ми навчимося бути відповідальними татусями!

 • Коли: 16 лютого, середа, з 18:30 до 21:00 години
 • Де: хаб “Платформа” (м. Запоріжжя, вул. Тургенєва, 29)
 • Для кого: для татів, майбутніх татів та чоловіків, які виховують дітей.

Участь безкоштовна за реєстрацією: https://forms.gle/QiqaP7Wi3dcsznYh7

Кількість учасників обмежена.

Якщо у вас виникли питання, звертайтеся на електрону адресу:

tativstvo@gmail.com, або за телефоном +38 050 200 19 78 або +380 050 321 12 88 (Іван)

Друзі, ділимось корисною інформацією від ГО «Безбар’єрність».

Запрошуємо вас на онлайн-зустріч з презентації освітнього серіалу «Безбар’єрна грамотність» для активних громадян міста.

Мета серіалу – показати, чому безбар’єрність стосується кожного та є нашою спільною справою.

За серіями освітнього курсу стоять особисті історії про подолання бар’єрів, життєвий шлях та досвід тих людей, які змогли сказати «ні» бар’єрам, світогляд людей, які це розуміють і вміють будувати інший доступніший світ навколо.

https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy/

Зустріч відбудеться у онлайн форматі, 24 лютого 2022 року о 12:00, тривалість зустрічі 60 хв.

Якщо ви бажаєте взяти участь у зустрічі, просимо зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc992RrIiQeQAwhGM5KtatVI1DTNKQk3fp3MjuKW9bcyetVRA/viewform

Після реєстрації ви отримаєте посилання на онлайн-зустріч.

Серія онлайн-обговорень освітнього серіалу про безбар’єрність проходить в рамках проєкту «Права людини для України», який впроваджується ПРООН та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

“Зелені простори Хортиці. Якими мають бути парки острова?”
Запрошуємо до участі у п’ятому етапі обговорень в рамках дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє».
Фахівці, експерти обговорять наступні питання:
 • Як поєднати дбайливе ставлення до біоценозу та розвиток острову?
 • Паркові зони острова Хортиця – скільки парків є наразі на острові?
 • В якому стані перебувають парки острову Хортиця?
 • Якими мають бути парки острова Хортиця? Успішний світовий та вітчизняний досвід створення парків.
 • Чи можна зробити паркові зони окремим туристичнім магнітом?
Коли: понеділок, 07 лютого, об 11:00

Дискусія відкрита для всіх охочих та відбудеться онлайн, на базі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

Аби взяти участь в обговореннях, треба лише зареєструватись за допомогою Google-форми за посиланням: https://forms.gle/WMyL25PKN1X7ZjU16

Після реєстрації ви одразу отримаєте посилання на ZOOM-конференцію.

Всі події також будуть транслюватись онлайн для перегляду на ФБ-сторінках ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» та Національного заповідника «Хортиця».

Представників ЗМІ запрошуємо відвідати та висвітлити захід. Нагадуємо щодо необхідності дотримання карантинних норм.

Місце проведення: Хаб «Платформа спільних дій» (вул. Тургенєва, 29).

Запрошуємо 19 січня 0 18:30 татів та майбутніх татів приєднатися на тренінг з батьківства, де поділимося лайфхаками від експертів з відповідального татівства.

Заняття проводять Артем Пікущенко та Іван Мотильов.

Приходь, запрошуй друга та разом ми навчимося бути відповідальними татусями!

⏰ Коли: 21 грудня, вівторок, з 18:30 до 21:00 години.
?Де: хаб “Платформа” (м. Запоріжжя, вул. Тургенєва, 29)
?‍?‍? Для кого: для татів, майбутніх татів та чоловіків, які виховують дітей.

Учасники отримають приємні подарунки!
Участь безкоштовна за реєстрацією, але кількість учасників обмежена.

? Якщо у вас виникли питання, звертайтеся на електрону адресу:
tativstvo@gmail.com, або за телефоном +38 050 200 19 78 або +380 050 321 12 88 (Іван)

? Тато Хаб – це всеукраїнський проект школи батьківства, який створено в рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що реалізується UNFPA у партнерстві з офісом Віцепрем’єрки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки Швеції. В Запоріжжі проект реалізується фондом Посмішка ЮА за підтримки Управління по роботі з молоддю та сім’єю Запорізької міської ради, Запорізького міського центру соціальних служб та ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”.

Друзі, ви вже розпочали працювати над втіленням своїх цілей на цей рік? Якщо ваша мета – покращити стосунки у родині, навчитися краще розуміти власних дітей та стати супер-батьком – запрошуємо до спільноти TatoHub.Zapoorizhzhia!

11 січня о 19:00 у Інстаграм @tatohub.zp відбудеться прямий ефір із тренерами ТатоХабу. Поговоримо про питання виховання, пр о ролі батьків та інші теми, які турбують сучасних батьків. Чекаємо на зустріч!

Тато Хаб – це всеукраїнський проект школи батьківства, який створено в рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що реалізується UNFPA у партнерстві з офісом Віцепрем’єрки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки Швеції. В Запоріжжі проект реалізується фондом Посмішка ЮА за підтримки Управління по роботі з молоддю та сім’єю Запорізької міської ради, Запорізького міського центру соціальних служб та ГО “Платформа спільних дій. Запоріжжя”.

Один мільйон дерев = один мільйон людей! Під таким гаслом у Запоріжжі та області продовжується проєкт «Озеленення планети 2021». Вже 30 жовтня цього року у світі планується висадити один мільйон різноманітних дерев, тому організатори запрошують всіх охочих долучитися до масштабної та амбіційної еко-акції.

На думку засновників акції, проєкт масштабного озеленення на території Запорізької області дозволить розвинути екосвідомість людей, сформувати активну групу однодумців, яка не обмежується одним містом чи країною. Плани амбітні – озеленити території міст та громад – від парків до алей, і, як результат – створити нову сторінку «зеленого» успіху запоріжців.

Організатори проекту – український благодійний фонд “Озеленення України”, засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу, CEO Club Ukraine, та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу Business Woman Club”, Міністерство закордонних справ України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України.

В Запорізькій області співорганізаторами виступають БО “БФ “Соціальні ініціативи бізнесу” на чолі із Світланою Ванюхіною та група компаній HD-group, співвласником якої є Борис Шестопалов.

ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій” – партнер ініціативи.

Довідка: «Озеленення планети – 2021» – масштабний проєкт, покликаний об’єднати жителів планети заради спільного, більш «зеленого» майбутнього.

Мета проєкту:

 • розвинути екосвідомість людей, сформувати активну групу однодумців, яка не обмежується одним містом чи країною;
 • озеленити території міст – від парків до алей;
 • створити нову сторінку «зеленого» успіху українців, зосередити увагу громадськості та ЗМІ навколо природоохоронної тематики, згуртувати суспільство – бізнес, владу та активних однодумців;
 • укоренити любов до природи у серцях українців та жителів всієї планети.

У 2020-му році українці приєднались до флеш-мобу «Мільйон дерев за добу» у рамках «Озеленення України», та висадили більше мільйона нових дерев на території всієї країни.

Під час проведення першої ініціативи, за добу 10 квітня 2021 року люди всього світу висадили 5,5 мільйонів дерев, 4,1 мільйона з них – в Україні. Кількість країн, які взяли участь в «Озелененні» перевищила плани і перевищила відмітку у 100. Загалом, 10-го квітня саджанці висадили у 110 країнах світу 2 мільйони 145 тисяч учасників. В Україні – 559 тисяч людей. Разом з усією планетою вдалось посадити 184 різних видів рослин.

У Запорізькій області висаджено 27 800 дерев. 25 800 з них – лісниками, які садили сіянці (маленькі хвойні деревця), 2 тисячі великих дерев були висаджені волонтерами: липи, верби, горіх, каштан, туї, граби, з них 866 великих дерев заввишки 2.5 м.

23 вересня 2021 року о 13.00 відбудеться урочисте нагородження переможців та учасників Першого міського марафону «Сучасний педагог» у Хабі «Платформа спільних дій» (вулиця Тургенєва, 29).

Організатори: департамент освіти і науки Запорізької міської ради, комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради.

Мета заходу: відзначення на міському рівні переможців та учасників Першого міського марафону «Сучасний педагог».

З метою виявлення та підтримки творчих педагогів закладів дошкільної освіти міста Запоріжжя проводився Перший міський марафон «Сучасний педагог», який було ініційовано департаментом освіти і науки Запорізької міської ради. Перший міський марафон «Сучасний педагог» – це відкритий освітній
простір для популяризації кращих зразків педагогічного досвіду, стимулювання творчого потенціалу педагогів і задоволення потреб у професійному зростанні, вдосконалення іміджу професії педагога закладу
дошкільної освіти.

Ініціативу участі у Першому міському марафоні «Сучасний педагог»виявили 80 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, які мали змогу представляти свій досвід у номінаціях: «Вихователь – новатор груп раннього віку», «Вихователь – новатор груп загального розвитку», «Інструктор – новатор з фізичної культури», «Музичний керівник – апгрейд у професії», «Сучасний практичний психолог/соціальний педагог/вчитель-дефектолог/вчитель-логопед». За результатами проведення районного та міського турів
було визначено 27 переможців.

Учасники презентації: У заході візьмуть особисту участь Пенчук Інна Леонідівна, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму Запорізької міської ради; Симаков Денис Олегович, секретар постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму Запорізької міської ради; Васильчук Геннадій Миколайович, депутат Запорізької міської ради; Романчук Станіслав Юрійович, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради; Іванова Вікторія Вікторівна, заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради; Коваленко Тетяна Михайлівна, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради, начальники територіальних відділів освіти міста Запоріжжя.

Презентація досвіду системи БПД у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів

Спікери:

Сергій Ющишин, заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги

Павло Наливайко, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях

Ольга Бородіна, директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Захід відбудеться в рамках престуру, організованого Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та проекту «Трансформація комунікацій», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк». (USAID Transformation Communications Activity).

 

24 вересня у Хабі “Платформа спільних дій” відкриється персональна виставка живопису Ярослави Братусь.

Будуть представлені 15 полотен, виконаних у авторській техніці в поєднанні абстрактного експресіонізму та авангардизму.

Початок о 17.30.

Виставку можна переглянути до 10 жовтня 2021 року.

Довідка.  Ярослава Братусь з ранніх літ захоплювалася малюванням. Але тільки зараз наважилася на першу професійну виставку. Частина її робіт знаходиться в приватних колекціях. Широкому загалу будуть представлені роботи, створені протягом останніх декількох років. Окрім живопису, Ярослава працює в жанрах тематичної картини, графіки, плаката, декоративного панно, батика, макраме. Також має досвід створення дизайнерських проєктів інтер’єрів.

18 вересня 2021 р. у Хабі “Платформа спільних дій” відбудеться комнадний турнір 3×3 із BRAWL STARS!

Участь безкоштовна. Змагання відбудуться у форматі LAN-івенту.

 • Призовий фонд турніру – 5 000 грн

1 місце — 2500 грн
2 місце — 1600 грн
3 місце — 900 грн

 • Реєстрація триватиме до 16 вересня. Посилання – https://cutt.ly/sWzsg0b
 • Організатори: ГО «Кіберспортивне Запоріжжя». Турнір пройде за підтримки ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».
 • Довідка: BRAWL STARS – відеогра у жанрі екшн, розроблена та випущена компанією Supercell. Глобальний реліз відбувся 12 грудня 2018 року. Мета гри – збір кристалів і охорона своїх скарбів від супротивників поодинці або в команді. Гравці можуть вибрати одного з 34 персонажів, кожен з яких має свої навички і супер-здібність.