ArtForum: Відкриття 15 серпня

⭐️15 серпня – відкриття мистецького проєкту ArtForum! ⭐️

У суботу в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» на Хортиці відкриється #ArtForum

 З 10.00 до 20.00 на території комплексу розпочнуться персональні експозиції визнаних у світі майстрів:

• Андрія Пушкарьова, який започаткував авторську школу витинанки;
• Галини Дюговської, художниці декоративного мистецтва, яка поєднуючи традиційні та новітні техніки створює унікальні просторові об’єкти;
• Нікіти Тітова, чиї гостросоціальні плакати стали сенсацією для соціальних мереж та музейного простору

 О 16.00 запрошуємо до сцени «Запорозької Січі» для проведення благочинного аукціону, кошти з якого спрямують на потреби дітей з інвалідністю.

 Після цього, о цього, о 17:00 – розпочнеться офіційне відкриття за участі хедлайнерів: письменників Андрія Любки та Тамари Горіха Зерні, українського живописця та графіка Матвія Вайсберга, художниці Олени Придувалої, авторів та авторок образотворчого мистецтва: Галини Дюговської, Володимира Балибердіна, Андрія Пушкарьова, кінорежисери Наталії Красильнікової та українського дипломата, міністра інфраструктури України 2016-2019 років Володимира Омеляна.

 За підсумком вітальних слів Андрій Любка, Тамара Горіха Зерня, Матвій Вайсберг і Володимир Омелян візьмуть участь у панельній дискусії «Сценарії долання криз у карантині часи», де шукатимемо корисні поради для культурних індустрій, які опинилися внаслідок пандемії у фінансовій скруті, про сучасні виклики та події.

 Перший день Мистецького форуму завершиться концертом гурту «Banderstadt ZP».

❗️Впродовж усього дня працюватимуть дитяча локація та локації з продажу книжок, зустрічей з авторами.

🖼 Про музеї. Свої експозиції 15 серпня представлять партнери ArtForum: Музей імені Івана Гончара та За порізький обласний художній музей. Серед об’ємної виставкової програми їхніх фондів почесне місце займає спадщина Марії Примаченко та картини учениці Катерини Білокур, відомої майстрині петриківського розпису Ганни Самарської. Свої барви у мистецький діалог внесуть і сучасні запорізькі митці.

⭐️ ArtForum триватиме тиждень і об’єднає на своїх майданчиках провідних авторів та авторок художньої літератури, есеїстки, живопису, плакатної графіки, кінематографу і традиційного українського мистецтва (витинанки, вироби з лози).

Із 16 по 21 серпня щодня відбуватимуться прес-заходи та дискусії з митцями та спікерами світового рівня у АРТ- Хабі, реєстрація – https://goo.su/1VIf

Зустрічайте ArtForum – мистецьку подію національного масштабу!

ArtForum покликаний підтримати українську культуру, вкотре нагадати про наші спільні цінності. Ви зустрінетесь із митцями, які на повний голос заявляють про Україну світові.

Після піврічної паузи в культурному процесі в офлайні всі ми відчуваємо особливу жагу за експозиціями сучасного і традиційного образотворчого мистецтва, показами фільмів, концертами, перформенсами й, звісно, – змістовними зустрічами із улюбленими письменниками, художниками, лідерами громадської думки. Все це у повному обсязі підготував для вас Мистецький форум.

Учасники Мистецького Форуму: Ірма Вітовська, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Матвій Вайсберг, Андрій Любка, Олена Придувалова, Олександр Ройтбурд, Ірен Роздобудько, Андрій Пушкарьов, Галина Дюговська, Володимир Балибердін, Ольга Жук, Іван Козленко, Наталія Красильникова, Наталія Склярська, Володимир Омелян, Євген Магда, Микола Балабан, Олександр Палій, Дмитро Буланов, Нікіта Тітов, Анатолій Шерстюк, кінопрограма від Довженко-Центру, експозиція від Музею Івана Гончара, представники Українського культурного фонду, Фонду Креативна Європа, Міністерства культури, представники культурних інституцій та міжнародних посольств, діаспор.

Програма:

15 серпня 17:00 – урочисте відкриття за участю хедлайнерів Форуму.

15-16 серпня з 10:00 – 20:00 о. Хортиця, історико-культурний комплекс «Запорозька Січ»: експозиції українських митців,  панельна дискусія, благодійний аукціон.

16-21 серпня з 10:00 – 20:00 HUB «Запоріжжя. Платформа спільних дій» (вул.Тургенєва, 29) – панельні дискусії, пресконференції, експозиції українских митців.

16-21 серпня з 16:00 – 22:00 сквер біля Концертної зали ім. М.І. Глінки:

16:00-20:00 – Фестиваль дитячої творчості та літератури «Книголісся»

20:00 – 22:00 –  Покази фільмів просто неба.

Організатори:

ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»
PR-M Агенція
Національний заповідник «Хортиця»
Bulanov Büro
Національна Спілка художників України
Pereklad Бюро

Ґендерна рівність та рівна участь чоловіків і жінок у політичному житті є однією з основ сучасного демократичного управління державою та громадою. Проте на практиці, жінкам буває важко повною мірою скористатися правом на політичну участь. Проблеми, з якими стикається жінка у процесі реалізації свого права участі розкриває документальний фільм іспанського режисера Пау Фауза «Аду у мери» (Alcaldessa).

Фільм розказує про активістку Аду Колау – першу жінку-мера в Іспанії. Стрічка демонструє історію Колау протягом одного року, починаючи з періоду її громадського активізму проти масових виселень в Барселоні до дня, коли вона зайняла крісло очільниці міста.

Захід організовано ООН Жінки в Україні у рамках кампанії з підвищення обізнаності про ґендерно-обумовлене насильство та ґендерні стереотипи у постраждалих від конфлікту східних регіонах України у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: ПРООН, ООН Жінки, UNFPA і ФАО. Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Подія відбуватиметься в рамках #HeForSheArtsWeek2020, який вже втретє проводиться організацією UN Women Ukraine.
Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.

Відомий журналіст та історик Вахтанг Кіпіані презентує у HUB “Платформа спільних дій” свою книгу «Справа Василя Стуса»

У книжці зібрано архівні документи з кримінальної справи Василя Стуса, покази свідків, листи поета з тюрми, спогади його рідних та друзів. Ознайомившись із наведеними матеріалами, читачі дізнаються про невідомі факти щодо життя, ув’язнення та загибелі Стуса, які досі охороняли під грифом «Секретно».

Вахтанг Кіпіані — український журналіст, публіцист і громадський активіст. Редактор проекту «Історична правда», автор і ведучий тележурналу «Історична правда із Вахтангом Кіпіані». Засновник Музею-архіву преси у Києві, автор книжок «Зродились ми великої години…», «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР», «Друга світова. Непридумані історії. (Не) наша, жива, інша», «Війна двох правд. Поляки та українці у кривавому ХХ столітті».

LightUp – це три дні і дев’ять доповідей з мега-корисною інформацією по back-end, front-end, QA, PM, marketing, і HR напрямками!

Успей зареєструватися, щоб не пропустити найважливіший IT мітап цієї весни! Кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням – https://clc.to/lightup

Дата: 25-27 березня

Час: 18: 15-21: 00

Місто Запоріжжя

Місце: HUB «Платформа спільних дій»

Участь: безкоштовно

Запрошуємо відвідати відкриття фотовиставки Анатолія Волкова “Хортиця вночі”.

Подія відбудеться в рамках спільного проєкту ГО «Платформа спільних дій», факультету журналістики ЗНУ та Національного заповідника “Хортиця”.

Анатолій Волков – фотограф, історик, мандрівник. Фотографує з 2009 р. Медаліст та дипломант міжнародних та вітчизняних фотоконкурсів. Автор фотопроєкту «365 днів о. Хортиця».

Відкриття: 27 лютого (четвер) об 11:30

Адреса: HUB «Платформа спільних дій», вул. Тургенєва 29

Запрошуємо громадських діячів, активістів, волонтерів на воркшоп-практикум “Як імплементувати глобальні цілі 2030 у соціальні проекти”, що відбудеться 25 лютого об 11-00 у хабі “Запоріжжя. Платформа спільних дій”.

На воркшопі за дві години буде висвітлена інформація про те, що таке 17 Цілей сталого розвитку до 2030 року, що були ухвалені світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року, і Україна також приєдналася до цього плану дій.

Учасники зможуть:

– отримати можливість дізнатися про сталий розвиток та цілі сталого розвитку для України і отримати відповіді на питання щодо актуальності і можливостей застосування ідей сталості в українських реаліях.

– опанують інструментарій, як на практиці імплементувати у власні соціальні проекти при написанні грантових заявок.

– розробити власний план щодо реалізації ЦСР в межах власної організації та локальної громади.

Всі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами.
Кількість місць обмежена. Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/V4uU16wkeNyvDyzYA

Захід реалізується в межах проекту за Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) спільно з Українською школою урядування «Он-лайн освіта задля сталого розвитку»

 

 

“Студентство за волонтерство!” — тримісячний освітній проєкт для 30 студентів, які прагнуть відкрити для себе світ волонтерства та проєктного менеджменту.

 

Разом ми знайдемо відповіді на вічні запитання: з чого почати свій волонтерський проєкт? Де шукати гроші та однодумців? Куди бігти та як все встигнути?

Завдяки програмі ти:

🔸 познайомишся з громадськими організаціями міста та країни;
🔸 на практиці навчишся розробляти та втілювати у життя проєкти;
🔸 дізнаєшся де та як знайти фінансування на свою ідею;
🔸 навчишся залучати людей до втілення проєкту у життя;
🔸 з’ясуєш як влада, бізнес та громада взаємодіють між собою;
🔸 без перебільшень: отримаєш досвід, який змінить твоє життя.

Програма включає три навчальних модулі:
⚡️ Волонтерство як соціокультурний феномен (6-7 березня)
⚡️ Стратегічне планування проєкту (28-29 березня)
⚡️ Взаємодія у команді (25-26 квітня)

Протягом навчання ми будемо обмінюватись досвідом, вивчати успішні кейси, виконувати практичні домашні завдання та знайомитись зі змінотворцями України. Що в результаті? Все необхідне для втілення в життя твого власного проєкту.

Звучить цікаво? Подавай заявку до 22 лютого (включно) та отримуй тестове завдання на пошту або в телеграм.

🎓 Подати заявку: http://bit.ly/szv2020
⏰ Дедлайн подачі: 22 лютого, 23:59

✉️ Запитання та пропозиції:
zaporizhzhya@volunteer.country

Відібрані учасники отримають стипендію у розмірі 100% вартості навчання. Єдиний внесок, який сплачує учасник — 100 грн на роздаткові матеріали.

Можливості не люблять, коли їх втрачають. Тож, не зволікай: заповнюй анкету, проходь конкурсний відбір та долучайся до спільноти однодумців. А ми подбаємо, щоб твій досвід на програмі був неймовірним.

Проєкт організовує команда Українська Волонтерська Служба в Запоріжжі за підтримки ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”, Запорізький обласний центр молоді та БО “Львівська освітня фундація”.

Ляльковий фешн фест «Little MoDOLLS» – це конкурс юних дизайнерів і кутюр’є, де в ролі моделі виступає улюблена лялька, а в ролі кутюр’є – дитина! 

Цілі конкурсу: розкриття творчого потенціал дитини; популяризація сімейного дозвілля і спільної творчості. привернення уваги дітей до ручної праці і творчості як альтернативі комп’ютерних ігор.

Завдання проекту: сприяти розвитку творчого потенціалу дитини; прищеплення любові до праці і старанності при виконанні поставленого завдання; розвинути креативне мислення і наполеглевість при виконанні творчої роботи; привернути увагу дітей до інших способів дозвілля, відмінного від ігор на смартфонах і перегляду відео на комп’ютерах; захопити дитину і батьків процесом спільної творчості, об’єднавши зусилля сім’ї на досягнення загального результату – перемоги в конкурсі; допомогти в розвитку навику публічного виступу.

Як взяти участь:

  1. Подати заявку для участі: ПІБ дитини, ім’я ляльки, номер тел. батька
  2. Придумати образ, який відповідає темі конкурсу
  3. Зшити ляльковий конкурсне вбрання
  4. Придумати історію 5-10 речень про ляльку для презентації
  5. Презентувати себе і свою роботу в рамках конкурсу
  6. Отримати подарунки та яскраві емоції

РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова! https://forms.gle/hJf77LwoduPcy9RU9

Оргкомітет:
Вікторія Зінченко, 098-572-15-19
Юлія Олексієнко, 096-49-49-888

WOW-подія у HUB “Платформа спільних дій” для представників IT!

Організатори: SoftServe – провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій

Вхід вільний.

Які особливості потрібно враховувати при побудові продукту в країнах Перської затоки❓ На скільки важлива ефективна комунікація у команді❓ Як зрозуміти, чого саме хоче клієнт та побудувати з ним довгострокові стосунки❓

На PM Meet-Up у Запоріжжі говоритимемо про реалії роботи Project та Product Manager’ів. Якщо цікаво дізнатися більше про реальні кейси – запрошуємо на івент. Багато нетворкінгу гарантовано!

❗Реєстрація: https://hubs.ly/H0mNFc30

Спікерами івенту будуть:

Тамара Левіт, Product Manager: «Особливості колаборації при побудові продукту в країнах Перської затоки».

Під час своєї доповіді Тамара розповість про складнощі взаємодії з замовником тільки ідеєю. Розглянемо інструменти, які використовуються менеджером продукту при роботі з непростим замовником, проговоримо правила взаємодії з розподіленою командою.

Дізнаємося як на стартапі виконаному у WordPress заробити 100 тисяч доларів за три місяці та звісно поговоримо про особливості менталітету жителів Перської затоки та правила поведінки з ними.

Про спікера: Тамара, Product Manager у Greenetworks та Head of Sales/Business Development Manager у Infotek Holding/Bineks департамент.

Має понад 5 років досвіду в IT-продажах та три роки віддаленої роботи у ролі Product Manager’а у стартапі в Кувейті. Як Product Manager працювала з 12 стартапами з Кувейту, Бахрейну та Катару.

Тамара також є спікером конференцій Outsorce-People Minsk, БДСМ 2019 Мінськ, HubHubHub в Одесі, Dnipro IT Sales Club, Neobis (Киргизстан), BrainAcademy та багато інших.

Євген Новік, Project Manager: «Комунікація з командою».

Яку роль виконує Project Manager у команді? Які основні перешкоди виникають на шляху до ефективної комунікації? На що впливає погана комунікація та якими можуть бути наслідки?
Під час своєї презентації Євген розповість цікаві факти про комунікацію зі співробітниками. Поговоримо про те, на скільки можна ділитися з командою поточними проблемами. Розглянемо зворотний зв’язок та 1:1 зустрічі, як важливу частину комунікації.

Про спікера: Євген, Project Manager у SoftServe.
Має 4 роки досвіду в ролі Project Manager’a в IT. Викладач та ментор в IT-школі, має сертифікації Scrum Fundamentals certification, ICAgile Certified Professional (ICP) certification, ICAgile Certified Professional – Agile Team Facilitation (ICP-ATF) certification.

Андрій Корнєв, Project Manager: «Рубрика «Шкідливі Поради» – як вчасно зробити проєкт та втратити клієнта? Або незаменджені очікування клієнта».

Як побудувати довгострокові та взаємовигідні відносини з клієнтом? Що потрібно знати про клієнта та чого він насправді хоче? На всі ці запитання Андрій дасть відповідь у свої доповіді.

Про спікера: Андрій Корнєв, Senior Project Manager у SoftServe. Понад 14 років в IT, з яких вісім на позиції Software Developer та шість – у ролі Project Manager. Активний тренер та ментор для проєктних менеджерів і scrum-майстрів. Має сертифікацію ICAgile Certified Professional.

⏰ Аджента мітапу:

18:30-19:00 | Реєстрація учасників.

19:00-19:35 | Тамара Левіт, Product Manager: «Особливості колаборації при побудові продукту в країнах Перської затоки».
19:35-19:50 | Перерва на каву.

19:50-20:25 | Євген Новік, Project Manager: «Комунікація з командою».

20:25-21:00 | Андрій Корнєв, Project Manager: «Рубрика «Шкідливі Поради» – як вчасно зробити проєкт та втратити клієнта? Або незаменджені очікування клієнта.