Презентація досвіду системи безоплатної правової допомоги у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів

Презентація досвіду системи БПД у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів

Спікери:

Сергій Ющишин, заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги

Павло Наливайко, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях

Ольга Бородіна, директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Захід відбудеться в рамках престуру, організованого Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та проекту «Трансформація комунікацій», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк». (USAID Transformation Communications Activity).

 

24 вересня у Хабі “Платформа спільних дій” відкриється персональна виставка живопису Ярослави Братусь.

Будуть представлені 15 полотен, виконаних у авторській техніці в поєднанні абстрактного експресіонізму та авангардизму.

Початок о 17.30.

Виставку можна переглянути до 10 жовтня 2021 року.

Довідка.  Ярослава Братусь з ранніх літ захоплювалася малюванням. Але тільки зараз наважилася на першу професійну виставку. Частина її робіт знаходиться в приватних колекціях. Широкому загалу будуть представлені роботи, створені протягом останніх декількох років. Окрім живопису, Ярослава працює в жанрах тематичної картини, графіки, плаката, декоративного панно, батика, макраме. Також має досвід створення дизайнерських проєктів інтер’єрів.

18 вересня 2021 р. у Хабі “Платформа спільних дій” відбудеться комнадний турнір 3×3 із BRAWL STARS!

Участь безкоштовна. Змагання відбудуться у форматі LAN-івенту.

 • Призовий фонд турніру – 5 000 грн

1 місце — 2500 грн
2 місце — 1600 грн
3 місце — 900 грн

 • Реєстрація триватиме до 16 вересня. Посилання – https://cutt.ly/sWzsg0b
 • Організатори: ГО «Кіберспортивне Запоріжжя». Турнір пройде за підтримки ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».
 • Довідка: BRAWL STARS – відеогра у жанрі екшн, розроблена та випущена компанією Supercell. Глобальний реліз відбувся 12 грудня 2018 року. Мета гри – збір кристалів і охорона своїх скарбів від супротивників поодинці або в команді. Гравці можуть вибрати одного з 34 персонажів, кожен з яких має свої навички і супер-здібність.

 

Фестиваль брендів Запорізького регіону збирає Запорізьки бізнеси для консолідації діяльності органів влади, підприємців, громадськості щодо популяризації місцевих виробників товарів та послуг та підвищення рівня лояльності населення області до споживання їх продукції.

Гостей заходу чекає:
– маркет зона з виробниками фермерської, крафтової та handmade продукції Запорізького регіону.
– презентаційна зона від брендів Запорізького регіону.
– фуд корт з унікальним street food
– дітяча зона з майстер классами та розвагами
– концерт від Запорізький зірок
– розіграші та подарунки від локальних виробників товарів та послуг.

У Хабі “Платформа спільних дій” відбудеться майстер-клас для запорізьких журналістів від Крістофа Нонненмахера (Франція), головного редактора аналітичного сайту EU Talk.

Неформальне спілкування на професійні теми:

 1. Стандарти європейської журналістики.
 2. Взаємини влади і преси.
 3. Ситуація в Україні очима європейських ЗМІ.
 4. Європейська журналістика розслідувань.
 5. Нові європейські медіа проекти.

Ці та інші питання будуть обговорюватися у ході майстер-класу. Запрошуємо представників ЗМІ прийняти участь у заході.

Посилання на аналітичний сайт  EU Talk https://www.eutalk.eu/

 

Організатор:

Агенція регіональних ініціатив – майданчик для всебічних і ефективних комунікацій між представниками бізнесу, влади та експертного співтовариства

Контакти для докладної інформації: (050) 80-35-385 Ольга Рубан

Email:   aringozp@gmail.com

Сайт:     http://ari-initiatives.com.ua/

Навчальний модуль STEM is FEM: вперше у Запоріжжі! 

11-12 вересня у нашому місті відбудеться перший виїзний модуль STEM is FEM – освітнього проекту популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. Партнери модуля – міжнародна гірничо-металургійна компанія Метінвест та ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”.
Тема навчання – «Металургія». На модулі йтиме мова про галузь Металургії, стадії виробничого процесу, властивості металів, методи їхньої модифікації та багато іншого.

На учасниць чекають мотиваційні виступи від представниць міжнародних організацій, лекції та воркшопи від успішних галузевих спеціалісток, творчі завдання, подарунки та грандіозний головний приз, про який ми розповімо трохи згодом.
Участь у модулі – безкоштовна. Витрати на транспорт, проживання та харчування учасниць організатори та партнери беруть на себе.

Взяти участь у навчальному модулі та дізнатись все про галузь металургії може будь-яка українська школярка, яка ще не поступила до вишу. Для цього потрібно:

– Завітати на сайт https://stemisfem.org/

– Зареєструватися

– Відповісти на конкурсні відбіркові питання

Заповнюйте конкурсні заявки просто зараз та чекайте на запрошення! Дівчата можуть усе!

ГО «Глобал Офіс» проводить конкурсний набір шкіл на літній двотижневий онлайн-табір «GOxChange у школі». Учасники проєкту здійснять віртуальну подорож країною, відвідають лекції відомих спікерів та познайомляться з однолітками з різних куточків України! Для участі потрібно заповнити заявку на сайті GOxChange до 16 липня. 

Табір відбудеться з 9 по 20 серпня в онлайн-форматі. За словами організаторів, цей проєкт покликаний об’єднати підлітків та надихнути їх вивчати різні регіони, долати стереотипи, розвивати креативність та критичне мислення. До участі у програмі запрошуються школярі віком 12-15 років.

Підлітки опанують нові знання про культурне розмаїття нашої країни, отримають досвід роботи в команді та реалізації власних творчих проєктів, матимуть змогу спілкуватися з відомими українцями та прокачають навички публічних виступів. Заявку на табір можуть надсилати вчителі державних шкіл, які готові сформувати команду з 5-15 учнів для участі у проєкті. Для проходження програми знадобиться доступ до інтернету. Участь у таборі – безоплатна за результатами конкурсного відбору.

Табір проходитиме українською мовою з перекладом українською жестовою мовою. На згадку про захоплюючу літню пригоду всі учасники отримають цінні призи та офіційні сертифікати про участь у програмі обміну.

Детальніше про проєкт: https://globaloffice.org.ua/goxchange/

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: aliona.m@goglobal.com.ua

Довідка:

Проєкт «GOxChange у школі» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Український Жіночий Конгрес продовжує розпочату ініціативу та діалог про участь жінок в економічному відновленні на регіональному рівні та подоланні наслідків глобальної пандемії COVID-19. Наступним містом стане Запоріжжя, де 16 липня 2021 року з 12:00-14:00 відбудеться Діалог про “Економічну участь жінок з вразливих груп”.

У Запоріжжі об’єднаються представники та представниці місцевого самоврядування, підприємництва для діалогу про економічні виклики для жінок з вразливих груп, зокрема до яких належать ромські жінки, жінки з інвалідністю, жінки, котрі проживають у сільській місцевості та інші. В рамках зустрічі, до розмови приєднаються представники національних органів влади та профільних міністерств.

Заплановано онлайн/офлайн роботу заходу. Зокрема, в онлайн форматі подію відкриють співзасновниці Українського Жіночого Конгресу: Світлана ВОЙЦЕХОВСЬКА, народна депутатка України (2014-2019), Олена КОНДРАТЮК, Віцеспікерка Верховної Ради України, Марія ІОНОВА, народна депутатка України. Модеруватиме подію Альона БАБАК, Міністерка громад та територій (2019-2020).

Під час Діалогу заплановано участь Олени ЖУК, Голови Запорізької обласної ради, Інеси НОСЕНКО, Голови Єврейського громадського центру “Мазаль Тов” Анжеліки БЄЛОВОЇ, Президентки ГО ”Об’єднання ромських жінок “Голос Ромні”, Тамари ОГОРОДОВОЇ, Голови правління Запорізького благодійного фонду “Єдність за майбутнє”.

Крім того, до Діалогу у форматі онлайн-включення приєднаються представниці Міністерства економіки України, Міністерства соціальної політики України, Державної податкової служби.

За результатами зустрічей, Український Жіночий Конгрес підготує практичні рекомендації щодо конкретних кроків на місцевому рівні для ефективного економічного відновлення, направить рекомендації до органів влади, а також в рамках інформаційної кампанії проінформує широку громадськість про напрацьовані результати зустрічей.

Діалог пройде в Хабі «Платформа спільних дій» (м. Запоріжжя, вул. Тургенева, 29).

Регіональний Діалог організовано за підтримки Національного Демократичного Інституту, Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії. Національний Демократичний Інститут (НДІ) є партнером програми USAID DOBRE, що реалізується консорціумом виконавців на чолі з Глобал Ком’юнітіз.

Трансляція наживо події на ресурсах Українського Жіночого Конгресу:

Facebook

YouTube

Бренд острова Хортиця – яким він має бути? Відповідь на це питання всі охочі знайдуть вже цієї п’ятниці, 9 липня о 13:30. Під час четвертого етапу дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє» відбудеться презентація нового бренду острова.

Яким має бути сучасний туристичний бренд? Навіщо він взагалі Хортиці? Які функції він має виконувати? Що пропонується? І чи зможе новий брендинг Хортиці сприйматись на національному, європейському, світовому рівнях?

Дискусія відкрита для всіх охочих і зацікавлених та відбудеться онлайн, на базі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій». Організація виступає офіційним партнером обговорень щодо Хортиці.

Аби взяти участь, треба лише зареєструватись за допомогою Google-форми за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9y5vEl8n7E8rV1XIFBBBhY_Om3GNwVSEBSHG2F6rpchF96g/viewform

Після реєстрації ви одразу отримаєте посилання на ZOOM-конференцію.

Всі події також будуть транслюватись онлайн на ФБ-сторінках ЗОДА та ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

Нагадаємо, що відродження Хортиці відбувається за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Вже пройшли три етапи обговорень в рамках всеукраїнської дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє», ініціатором якої виступила Запорізька обласна державна адміністрація. Перший був присвячений перспективам розвитку острова Хортиця. Під час другого етапу для широкого кола громадськості була презентована концепція оновлень на острові. Третій етап був присвяченій темі захисту та збереження природи Хортиці. Також окремо концепція була обговорена з запорізькими студентами та представниками маломобільних груп населення. Проєкт перетворень на Хортиці, запланованих на 2021 рік, офіційно було презентовано за участі Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха та генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест Олександра Мироненка. Метінвест став партнером національного проєкту відродження Хортиці. Було підписано Меморандум щодо консолідації зусиль у відродженні острову Хортиця. Цей документ визначає принципи й напрямки співпраці, а також взаємні наміри з питань культурного, туристичного, наукового, освітнього, інфраструктурного розвитку острова Хортиця.

За ініціативи Асоціації національних меншин Запорізької області, 4 червня у Хабі “Платформа сіпльних дій” відбудуться Дні національних культур. 

 • Виставка картин німецьких художників
 • Фотовиставка «Подорож слідами менонітських колоній Запорозького краю»
 • Мастер-класи від Музею історії музичних інструментів «БарабанЗА»
 • Концертна програма