Круглий стіл «ОСББ: виклики сьогодення та шляхи їх вирішення»

27 листопада об 11:00 у Хабі «Платформа спільних дій» в рамках проекту «Практична школа ОСББ» відбудеться круглий стіл «ОСББ: виклики сьогодення та шляхи їх вирішення».

Сфера житло-комунального господарства – одна з тих, яка стосується кожного, але при цьому має велику кількість  задач, які вимагають вирішення. Якщо вирішувати окремі питання на локальному рівні – окремої квартири, окремого будинку, звичайно, окремі особи досягають певних результатів. Однак для ефективного функціонування сфери зміни мають бути системними.

Учасники заходу:

  • Ірайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»
  • Людмила Шанц, Голова громадської спілки “Об’єднання ЖБК, ОСББ “Вікторія”
  • Геннадій Устімов, регіональний координатор ПРООН з Цілей сталого розвитку в Запорізькій області, координатор Проекту ЄС/ПРООН/НOUSES в Запорізькій області
  • Олександр Балаба, керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя»
  • Вікторія Погорєлова, Голова правління ОСББ «Мотор» м. Київ (онлайн)

А також представники запорізької обласної та міської влади, громадських організацій, ОСББ.

Запрошуємо ЗМІ до участі.

У рамках заходу буде презентований конкурс «Громада нашого двору» громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

Зустріч відбудеться у форматі офлайн (із дотриманням карантинних норм) та онлайн (трансляція в ZOOM. Реєстрація для участі в ZOOM https://goo.su/34vA).

27 листопада 2020 року неординарні косплеєри та каверденсери зберуться разом, щоб здивувати своїми крутими костюмами та яскравими виступами. Глядачі зможуть подивитися і взяти участь у заході, приєднавшись до ефіру в Інстаграм за посиланням https://www.instagram.com/zdybanka_zp/

Неупереджені судді обиратимуть переможців у двох категоріях:

  • Best cover dance. Реєстрація для участі – https://forms.gle/oXB7XRkPHw6PysJb6
  • Best cosplay. Реєстрація для участі – https://forms.gle/HZgN44Y6ik4b87AN9

У разі запитань – звертайтеся до організатора: Станіслав Свідлов +380 95 304 99 97

Довідка:

Косплей — один із видів перформансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюму та характерних аксесуарів. Сучасний косплей виник в Америці в середовищі фанатів аніме та манґи, саме тому зазвичай головним джерелом даного перевтілення є манґа, аніме, відеоігри, токусацу або історичні фільми про самураїв. Іншими прототипами можуть бути j-rock/j-pop-гурти, представники Visual Kei тощо.

Учасники косплею ототожнюють себе з якимось персонажем, називаються його ім’ям, носять аналогічний одяг, використовують аналогічні мовні звороти. Часто під час косплею розігрується рольова гра. Костюми зазвичай шиють самостійно, але також можуть бути замовлені в ательє чи бути куплені готовими (в Японії, наприклад, виробництво костюмів та аксесуарів для косплею досить добре налагоджено), але це вже не характерно для косплею.

 

 

12 листопада об 11:00 у Хабі «Платформа спільних дій» відбудеться пресконференція з нагоди старту проєкту «Практична школа ОСББ». Співорганізаторами проєкту є Запорізький обласний Ресурсний центр сталого розвитку ПРООН, ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Громадська спілка  “Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія».

Мета проекту «Практична школа ОСББ» – дати базові знання представникам ОСББ в практичних питаннях діяльності об’єднань. Проєкт спрямований на всебічне спеціалізоване навчання голів правління ОСББ та передбачає проведення серії занять, майстер-класів, онлайн-конференцій, виїзних заходів.

Спікери:

  • Ірайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»
  • Людмила Шанц, член Національної Ради при Кабінеті Міністрів України з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ, Голова правління Громадської спілки “Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія»
  • Генадій Устімов, регіональний координатор ПРООН з Цілей сталого розвитку в Запорізькій області, координатор Проекту ЄС/ПРООН/НOUSES в Запорізькій області

Під час презентації проєкту відбудеться знайомство із його темами та цілями, а також презентація конкурсу для співвласників будинків.

Як відзначите Всесвітній день футболу? Запрошуємо взяти участь у кібер-турнірі із FIFA’20 на PlayStation 4 у Хабі «Платформа спільних дій»! 🎮
На вас чекатиме протистояння у віртуальному футболі, пряма відеотрансляція, фінальний матч із коментаторами.
Призовий фонд:
🥇 місце – ігрова консоль PlayStation 4
🥈 місце – 2 бездротових гейм-пади із док-станціями
🥉 місце – подарунковий сертифікат на придбання ігор для PlayStation
– відбіркові тури 11, 12 грудня
– фінальні матчі – 13 грудня
– участь безкоштовна
⚽️ Реєстраційна форма незабаром з’явиться на сторінці ФБ та на сайті Платформи.

Шановні любителі і любительки документального кіно! Запрошуємо вас на перегляд фільму “Голубки з передмістя” XVII Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Перегляд і обговорення фільму відбудеться у Хабі «Платформа спільних дій».
Просимо піклуватися про здоров’я оточуючих та своє власне (мати медичні маски та дотримуватися необхідної дистанції).

Про фільм:
РІК 2019
КРАЇНА Швеція, Сполучене Королівство
ТРИВАЛІСТЬ 86’
РЕЖИСЕРИ Еллен Фіске
Еллінор Халлін

20 жовтня у Хабі «Платформа спільних дій» відбудеться офіційне відкриття представництва групи компаній Synergy Universe в Запоріжжі.

Група компаній Synergy Universe – це перша екосистема з фандрейзингу в Україні. Основна місія компанії – створити синергію між представниками бізнесу, громадськості та влади через фандрейзинг. Компанія працює на залучення грантових коштів в українські проєкти, розвиток бізнесу, громадських організацій та покращення роботи об’єднаних територіальних громад.

Лише за 2019 рік Synergy Universe залучила для своїх клієнтів 1 160 000 євро.

На заході буде присутня Світлана Олєйнікова, засновниця, керуючий партнер групи компаній Synergy Universе. Вона фандрейзер з досвідом роботи більше 15 років і залучила більше 10 млн долларів для своїх клієнтів. Світлана розкаже про основи фандрейзингу, поділиться унікальними методами залучення коштів як для бізнесу, так і для громадських організацій. Вона покаже своїм прикладом, що залучати грантові кошти реально і перспективно.

Якщо ви хочете отримати знання із залучення додаткового безповоротного фінансування на розвиток власних проєктів – ця подія саме для вас!

Зареєструватись ви можете за посиланням: https://forms.gle/WyMmWvSYk2WhaQrt9

За всіма деталями звертатись:
Христина Стаднюк, офіційний представник в Запоріжжі групи компаній Synergy Universe

Номер телефону: 0970467974

Наталія Рибалко, керівник напрямку Synergy Brunch в групі компаній Synergy Universe

Номер телефону: 098029790

Участь у події безкоштовна.

В тиждень космосу, 4 жовтня в Хабі «Платформа спільних дій» переглянемо фрагменти науково-фантастичних фільмів та проаналізуємо разом з експертами.

— «Геошторм», Дін Девлін.
— «Гравітація», Альфонсо Куарон.
— «До зірок», Джеймс Ґрей.
— «Інтерстеллар», Крістофер Нолан

Колонізація нових світів в Галактиці, телепортація та аномальні погодні явища — можливо, це нас чекає у 2040?

Чи стануть космічні гіпотези в кіно майбутньою дійсністю?

Як відрізнити кінематографічний міф від наукової реальності? Це ми й з’ясуємо!

Спікери:

🛸 Марченко Людмила Олексіївна – астроном й провідний спеціаліст Дніпровського планетарію. Понад 45 років читає лекції про космос та відслідковує знакові події й відкриття в астрономії.
Список буде доповнюватися.

🗣 Модератор: Наталія Боротканич — координаторка космічних проєктів Noosphere, популяризаторка науки, кандидатка історичних наук з космонавтики.

Коли: неділя, 4 жовтня, 16:00-19:00

Де: Хаб «Платформа спільних дій»
м. Запоріжжя, вул. Тургенєва, буд. 29, 2й поверх.

Організатори: Noosphere

Участь безкоштовна, але реєстрація обов’язкова: https://bit.ly/364DkZk

Кількість місць обмежена!

⭐️15 серпня – відкриття мистецького проєкту ArtForum! ⭐️

У суботу в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» на Хортиці відкриється #ArtForum

 З 10.00 до 20.00 на території комплексу розпочнуться персональні експозиції визнаних у світі майстрів:

• Андрія Пушкарьова, який започаткував авторську школу витинанки;
• Галини Дюговської, художниці декоративного мистецтва, яка поєднуючи традиційні та новітні техніки створює унікальні просторові об’єкти;
• Нікіти Тітова, чиї гостросоціальні плакати стали сенсацією для соціальних мереж та музейного простору

 О 16.00 запрошуємо до сцени «Запорозької Січі» для проведення благочинного аукціону, кошти з якого спрямують на потреби дітей з інвалідністю.

 Після цього, о цього, о 17:00 – розпочнеться офіційне відкриття за участі хедлайнерів: письменників Андрія Любки та Тамари Горіха Зерні, українського живописця та графіка Матвія Вайсберга, художниці Олени Придувалої, авторів та авторок образотворчого мистецтва: Галини Дюговської, Володимира Балибердіна, Андрія Пушкарьова, кінорежисери Наталії Красильнікової та українського дипломата, міністра інфраструктури України 2016-2019 років Володимира Омеляна.

 За підсумком вітальних слів Андрій Любка, Тамара Горіха Зерня, Матвій Вайсберг і Володимир Омелян візьмуть участь у панельній дискусії «Сценарії долання криз у карантині часи», де шукатимемо корисні поради для культурних індустрій, які опинилися внаслідок пандемії у фінансовій скруті, про сучасні виклики та події.

 Перший день Мистецького форуму завершиться концертом гурту «Banderstadt ZP».

❗️Впродовж усього дня працюватимуть дитяча локація та локації з продажу книжок, зустрічей з авторами.

🖼 Про музеї. Свої експозиції 15 серпня представлять партнери ArtForum: Музей імені Івана Гончара та За порізький обласний художній музей. Серед об’ємної виставкової програми їхніх фондів почесне місце займає спадщина Марії Примаченко та картини учениці Катерини Білокур, відомої майстрині петриківського розпису Ганни Самарської. Свої барви у мистецький діалог внесуть і сучасні запорізькі митці.

⭐️ ArtForum триватиме тиждень і об’єднає на своїх майданчиках провідних авторів та авторок художньої літератури, есеїстки, живопису, плакатної графіки, кінематографу і традиційного українського мистецтва (витинанки, вироби з лози).

Із 16 по 21 серпня щодня відбуватимуться прес-заходи та дискусії з митцями та спікерами світового рівня у АРТ- Хабі, реєстрація – https://goo.su/1VIf

Зустрічайте ArtForum – мистецьку подію національного масштабу!

ArtForum покликаний підтримати українську культуру, вкотре нагадати про наші спільні цінності. Ви зустрінетесь із митцями, які на повний голос заявляють про Україну світові.

Після піврічної паузи в культурному процесі в офлайні всі ми відчуваємо особливу жагу за експозиціями сучасного і традиційного образотворчого мистецтва, показами фільмів, концертами, перформенсами й, звісно, – змістовними зустрічами із улюбленими письменниками, художниками, лідерами громадської думки. Все це у повному обсязі підготував для вас Мистецький форум.

Учасники Мистецького Форуму: Ірма Вітовська, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Матвій Вайсберг, Андрій Любка, Олена Придувалова, Олександр Ройтбурд, Ірен Роздобудько, Андрій Пушкарьов, Галина Дюговська, Володимир Балибердін, Ольга Жук, Іван Козленко, Наталія Красильникова, Наталія Склярська, Володимир Омелян, Євген Магда, Микола Балабан, Олександр Палій, Дмитро Буланов, Нікіта Тітов, Анатолій Шерстюк, кінопрограма від Довженко-Центру, експозиція від Музею Івана Гончара, представники Українського культурного фонду, Фонду Креативна Європа, Міністерства культури, представники культурних інституцій та міжнародних посольств, діаспор.

Програма:

15 серпня 17:00 – урочисте відкриття за участю хедлайнерів Форуму.

15-16 серпня з 10:00 – 20:00 о. Хортиця, історико-культурний комплекс «Запорозька Січ»: експозиції українських митців,  панельна дискусія, благодійний аукціон.

16-21 серпня з 10:00 – 20:00 HUB «Запоріжжя. Платформа спільних дій» (вул.Тургенєва, 29) – панельні дискусії, пресконференції, експозиції українских митців.

16-21 серпня з 16:00 – 22:00 сквер біля Концертної зали ім. М.І. Глінки:

16:00-20:00 – Фестиваль дитячої творчості та літератури «Книголісся»

20:00 – 22:00 –  Покази фільмів просто неба.

Організатори:

ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»
PR-M Агенція
Національний заповідник «Хортиця»
Bulanov Büro
Національна Спілка художників України
Pereklad Бюро

Ґендерна рівність та рівна участь чоловіків і жінок у політичному житті є однією з основ сучасного демократичного управління державою та громадою. Проте на практиці, жінкам буває важко повною мірою скористатися правом на політичну участь. Проблеми, з якими стикається жінка у процесі реалізації свого права участі розкриває документальний фільм іспанського режисера Пау Фауза «Аду у мери» (Alcaldessa).

Фільм розказує про активістку Аду Колау – першу жінку-мера в Іспанії. Стрічка демонструє історію Колау протягом одного року, починаючи з періоду її громадського активізму проти масових виселень в Барселоні до дня, коли вона зайняла крісло очільниці міста.

Захід організовано ООН Жінки в Україні у рамках кампанії з підвищення обізнаності про ґендерно-обумовлене насильство та ґендерні стереотипи у постраждалих від конфлікту східних регіонах України у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: ПРООН, ООН Жінки, UNFPA і ФАО. Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Подія відбуватиметься в рамках #HeForSheArtsWeek2020, який вже втретє проводиться організацією UN Women Ukraine.
Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.